Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redemption - Intenssimo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Redemption - Intenssimo (/Temat-Redemption-Intenssimo-34001)



Redemption - Intenssimo - RedemptionIntenssimo - 25-03-2011 18:28

[Obrazek: 33uvi4y.png]
Witam Wink
Jestem Intenssimo (z takiego nicku jestem znany w sieci) i dzisiaj chcę Wam przedstawić "Moje" Restocki Wink

Hm... od czego by tutaj zacząć...

Więc postanowiłem stworzyć stronę z Restockami - darmowymi (Nie trzeba zbierać punktów, czy nawet rejestrować się!)

Okey więc na czym to polega ?! Wszystko odbywa się na stronie http://intenssimo.boo.pl/

Myślicie za pewne, że macie czekać na 10gr? Tak jak niektórzy dają ? Odpowiedź brzmi NIE

Co prawda najniższym PayPalem jest 10gr, lecz są też: 20gr, 30gr, 50gr, 70gr, 1zł, 1,50zł, 2zł, 2.5zł.

I to nie wszystko ! Na Restockach są również SMS 1.26zł, SMS 2.46zł, Reklama na http://intenssimo.boo.pl/ na 1 dzień i 3 dni, Powiadomienia o najbliższym Restocku.

Chciałbym także przypomnieć, że cały dochód (reklama, powiadomienia, dotacje) jest przekazywany na nagrody.

Mało tego! Sam dokładam nie małą kasę do tego... Ale robię to z "przyjemnością" Wink Chcę zapewnić Wam dobrą zabawę Smile




NAJBLIŻSZY RESTOCK ODBĘDZIE SIĘ 25.03.2011r. O GODZINIE 21:30!
I WSZYSTKIE NAGRODY BĘDĄ DOSTĘPNE !!!




Krótkie FAQ:

Co ile są Restocki?
Na stronie głównej jest informacja kiedy był ostatni Restock i zapowiedź kiedy będzie najbliższy (przedział godzinowy)

Czy mogę zamówić więcej niż jedną nagrodę na Restocku?
Nie, jeżeli zamówisz więcej niż jedną (na jednym Restocku) wszystkie zostaną anulowane.

Co to są powiadomienia?
Powiadomienia zapewniają Ci, że zostanie wysłany do Ciebie mail (ok. 40 minut przez przedziałem godzinowym) z dokładną godziną Restocku (+/- jeden dzień)

Wygrałem nagrodę - co teraz?
Jeżeli wygrałeś pieniądze PayPal zostaną wysłane do Ciebie w ciągu 7dni roboczych (To 7 dni jest na wszelki wypadek... jakby jakaś katastrofa się wydarzyła Wink Najczęściej wysyłam w ten sam dzień Wink)



RE: Redemption - Intenssimo - Dominator - 25-03-2011 18:31

Ciekawie, ciekawie ;D Super projekt


RE: Redemption - Intenssimo - BartuS - 25-03-2011 18:39

Wszystko ofc. opiera się na skryptcie haggarda, ktoś zrobi własny ? :>


RE: Redemption - Intenssimo - michal2612 - 25-03-2011 18:43

Teraz to każdy robi restocki ;D


RE: Redemption - Intenssimo - RedemptionIntenssimo - 25-03-2011 18:44

Mi kolega zrobił powiadomienia mail.
Pewnie jeszcze dzisiaj zrobię, że jak zostanie otwarty restock będzie "PIPIPIPI" ;d

Gotowy skrypt to nie wszystko...
Problem jest następujący: Jak dobrze jego możliwości wykorzystać Wink
(25-03-2011 18:43)michal2612 napisał(a):  Teraz to każdy robi restocki ;D

Tak, tylko że dają 10groszy PayPal i to wszystko Wink


Redemption - Intenssimo - Killer - 25-03-2011 18:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.