Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
InTeR - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: InTeR (/Temat-InTeR-34000)



InTeR - haggard - 25-03-2011 18:04

Ocena użytkownika InTeR wg mnie: [NEGATYW]

Dlaczego?

Otóż odkupił mój własny skrypt restocku od jakiegoś typa i wykorzystuje go bez licencji. Jest zwykłym paserem. Nie chce podać mi danych(nick/email paypal) osoby, która sprzedaje mój skrypt zarabiając na mojej pracy. Jak się tłumaczy? Wczoraj to było zwykłe "potem", dziś(wypowiedź z SB) "[Dzisiaj 03:50 PM] [Vip]InTeR: SLU - Szacunek Ludzi Ulicy ! Niech giną konfidenci". Oczywiście na GG milczy z odpowiedzią.
Brawo człowiekowi ulicy, którego stać na kupowanie kradzionych skryptów.
Brawo paserowi.
Brawo człowiekowi, który woli chronić sprzedawcę kradzionego skryptu(który sprzedawał go przedwczoraj na sb konkurencji - typ 0 postów) niż pomóc członkowi ekipy, członkowi forum.

Co z tego wynika? InTeR po prostu zna tego "sprzedawcę" i kupił sobie po znajomości.

Gdzie wykorzystuje mój skrypt? -> TUTAJ
[Obrazek: hgstc-.-1301072298.png]


RE: InTeR - InTeR - 25-03-2011 18:11

Jeśli chcesz to oddaj mi 20zł i przestanę tego skryptu używać. Kupując skrypt nie wiedziałem, że jest twój. Osoby które mnie znają i którym nieraz pożyczałem kasę wiedzą, że jestem uczciwy Wink
Tyle mam do powiedzenia, w sprawie zwrotu 20zł to na GG pozdrawiam Wink

Pozatym, zapraszam do komentarzy niżej.


RE: InTeR - DDK - 25-03-2011 18:16

[POZYTYW]

Robiłem wiele interesów z userem, jak najbardziej polecam Smile

Wartość interesów szacuję na jakieś 300zł


RE: InTeR - Maroni7 - 25-03-2011 18:19

[POZYTYW]

Robiłem z nim 2-3 interesy, wszystko poszło dobrze :] POLECAM!


RE: InTeR - haggard - 25-03-2011 18:19

Mówiłem Ci już. Kupujesz i nie wiesz co? Jak pierwszy raz odpaliles sobie resa krozystajac z tego skryptu to widoczne bylo info o autorze. Kupujac sprawdza sie to co sie kupuje. "Sprzedawca" nawet nie targnal sie na usuniecie info o autorze.

Zwrot kasy? buehe pozdro


RE: InTeR - Dominator - 25-03-2011 18:22

Nie jestem w stanie Cię ocenić InTeR, ale niesłusznie wykorzystujesz skrypt haggarda. Wszystko kupuje się od autora, a nie od belzebuba.

Mimo to + ode mnie za całokształt (pomijając ten wątek)


RE: InTeR - InTeR - 25-03-2011 18:24

(25-03-2011 18:22)Dominator napisał(a):  Nie jestem w stanie Cię ocenić InTeR, ale niesłusznie wykorzystujesz skrypt haggarda. Wszystko kupuje się od autora, a nie od belzebuba.

Zgadzam się z tym. Myślałem, że kupuje od autora i lipa.
Nie mam zamiaru przestać używać skrypt za który zapłaciłem.


RE: InTeR - Burned - 25-03-2011 18:37

Inter pewnie dostałes skrypt do wglądu zanim go kupiłeś i powinienes się domyślec, że jest haggarda(na pewno kasy byś od razu nie wysłał typowi którego nie znasz, a zakładam że tak było). Do tego jeszcze nie skomentowałes tego aby podac dane tego typa haggardowi, który mógłby coś z tym zrobic.


RE: InTeR - paskur - 25-03-2011 18:37

[POZYTYW]

Ode mnie największy pozytyw jaki kiedykolwiek dałem Smile

Inter jest porządnym użytkownikiem, nigdy nie odmówił pomocy, a nawet pożyczenia dużej kasy, zawsze się z nim dogaduje i robię interesy.

Trzymaj fason bracie !