Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czego używacie na restockach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czego używacie na restockach? (/Temat-Rozwiazane-Czego-uzywacie-na-restockach-33983)



[Rozwiązane]Czego używacie na restockach? - Pablo - 25-03-2011 12:20

Witam,
Dzisiaj restock shopowy i w końcu coś chciałbym wygrać.

Czego używacie na restockach aby zdobyć nagrode?

Pozdrawiam
Pablo


RE: Czego używacie na restockach? - Nayare - 25-03-2011 12:37

Jezeli masz kase na paypal to zapraszam na http://www.extreme-redeemer.com lub http://www.enesce.com/lrc. W przeciwnym wypadku masz do wyboru java script, poszukaj w "boty, makra, autouzupelnienia" lub RedeemHelper do Chrome, ktorego znajdziesz po pobraniu ER w opcjach. Osobiscie moge powiedziec, ze ER przechodzi zmiane i powraca do najszybszej i najlepszej przegladarki do zamawiania czyli firefox Big Grin i nie wiem czy aktualizacja wyjdzie dzisiaj, wiec ostatnio na alternatywe mam LRC. Niektorzy maja odwrotnie, ale to zalezy z jakim programem Ci sie lepiej pracuje. Jezeli chodzi o powiadamiacze to forumowy TS3 lub powiadamiacz z LRC PRO.
Tyle odemnie, powodzeniaSmile


RE: Czego używacie na restockach? - Pablo - 25-03-2011 13:57

A chociaż te płatne narzędzia się sprawdzają?
Gdzie znajdę link do TS3?

A macie jakoś ustawiane automatyczne logowanie na konto Lockerz? Albo jakieś narzędzie co automatycznie loguje do danej kategorii w redemption?


RE: Czego używacie na restockach? - Morze1 - 25-03-2011 14:22

Java Script rulezSmile


RE: Czego używacie na restockach? - Nayare - 25-03-2011 14:58

(25-03-2011 13:57)Pablo napisał(a):  A chociaż te płatne narzędzia się sprawdzają?
Gdzie znajdę link do TS3?

A macie jakoś ustawiane automatyczne logowanie na konto Lockerz? Albo jakieś narzędzie co automatycznie loguje do danej kategorii w redemption?

1. Tak, jezeli dobrze je ustawiles to na 99% zadziala.
2. http://www.zarabiam.com/Temat-Team-Speak3-co-i-jak-5748
3. ta, na konto lockerz javascript lub LPA, a na logowanie do restocku no to te platne programy(lub javascript) + czasami skrypty do captchy, ktore sa jeszcze drozsze i nie gwarantuja 100% dzialania. Do wyboru danej kategorii do platne programy + skrypt do wyboru kategorii Big Grin


RE: Czego używacie na restockach? - ketrab - 25-03-2011 14:59

Mózgu, przede wszystkim.


RE: Czego używacie na restockach? - Pablo - 25-03-2011 15:10

@Nayara - dzięki za odpowiedzi. A powiedz mi, gdzie mogę znaleźć jak poprawnie ustawić te narzędzia? (np. do restocku albo do wypełniania danych).

(25-03-2011 14:59)ketrab napisał(a):  Mózgu, przede wszystkim.

Ja używam go zawsze, ty może tylko podczas restocków.


RE: Czego używacie na restockach? - Nayare - 25-03-2011 16:33

(25-03-2011 15:10)Pablo napisał(a):  @Nayara - dzięki za odpowiedzi. A powiedz mi, gdzie mogę znaleźć jak poprawnie ustawić te narzędzia? (np. do restocku albo do wypełniania danych).

(25-03-2011 14:59)ketrab napisał(a):  Mózgu, przede wszystkim.

Ja używam go zawsze, ty może tylko podczas restocków.

Po pierwsze nie nayara, bo nick nie jest wziety z zadnego z jezykow, po drugie poszukaj w dziale poradniki etc., a po trzecie mozesz wynagrodzic mi Twoj blad reputem Lol


RE: Czego używacie na restockach? - Pablo - 25-03-2011 21:11

Ok, sorry za błąd.
Reput przyznany Wink


[Rozwiązane]Czego używacie na restockach? - Magnus - 26-03-2011 09:49

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.