Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to ku**a jest? /lol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Co to ku**a jest? /lol (/Temat-Co-to-ku-a-jest-lol-33944)



Co to ku**a jest? /lol - DonHoracy - 24-03-2011 19:55

Tak jak w temacie, co to kur.a jest? Lol Bardzo proszę o dokładne tłumaczenie bo nie mam pojęcia za co ten refund Lol

Cytat:Hello,

This message is in regards to your prize redeemed on January 26th. We are aware that while the item description listed this item as including more than one deck of cards, you're received only one deck. We're very sorry for this discrepancy.

We've refunded your PTZ and credited your account with 250 PTZ.

As we move forward, we'll be improving redemptions, so that issues like this one will disappear! It's your loyalty as members of the site that's inspiring us to get better and better.

-The Lockerz Crew



RE: Co to ku**a jest? /lol - Tomin - 24-03-2011 22:01

Miałeś dostać więcej niż jedną talię kart, a dostałeś tylko jedną, więc ci refunduja 250PTZ(haha) Wink


RE: Co to ku**a jest? /lol - Driver - 25-03-2011 13:13

Cytat:Witaj,

Ta wiadomość jest odnośnikiem do nagrody z 26 stycznia.Jesteśmy świadomi ,że w opisie było więcej niż jedna talia kart ,lecz ty dostałeś tylką jedną.Bardzo nam przykro z tego powodu.

Zrefundujemy twoje PTZ i dodamy do twojego konta 250 PTZ.

Idziemy naprzód i będziemy poprawiać działanie Restocków, więc tego typu kłopoty niedługo znikną.Lojalność użytkowników inspiruje nas jeszcze bardziej i bardziej.

-The Lockerz Crew



RE: Co to ku**a jest? /lol - DJAd1 - 25-03-2011 13:18

250 PTZ haha Smile To ja w w 2 min mamy , lockerz śmieszne jest


RE: Co to ku**a jest? /lol - Burned - 25-03-2011 16:35

Też dostałem takiego maila i jedną talię kart. Z początku nie wiedziałem o co chodzi bo karty dostałemBig Grin Zawsze jakieś PTZ Big Grin