Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: [Nieaktualne][Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! (/Temat-Nieaktualne-Twoja-strona-z-zaproszeniami-w-5-sekund-Nowa-strona-ze-skryptem-zaproszeniowym-3393)

Strony: 1 2 3 4


[Nieaktualne][Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - Jeppers - 16-03-2010 20:52

Mamy nową stronę z generatorem zaproszeń , w związku z tym stara zostaje wyłączona , zapraszamy na :

http://zlist.pl/ - strona o nowym ulepszonym desingu i działaniu !

Masz problemy z założeniem strony?
Nie potrafisz tego zrobić lub po prostu Ci się nie chce?
To nigdy nie było tak proste, teraz w ciągu 5 sekund i Ty możesz mieć własną stronę z zaproszeniami ! Rekrutuj nowych użytkowników lockerz i zdobywaj ptz ! Każda osoba może założyć, tylko jedno
konto (na 1 adres ip) !

ZAPRASZAM !

1. Wchodzimy na http://zlist.pl/
2. Wpisujemy nazwe oraz swojego maila.
3. Klikamy wyślij.
4. Cieszymy się nową stroną!
5. Jeśli nazwa jest zajęta wybierz inną - setki osób używa tego Naszego skryptu


Uwaga , mogą nie dochodzić maile na interie !!!

Teraz wystarczy rozesłać stronę znajomym i zbierać ptz !!

Strona stoi na serwerze lockerzlist.pl

Zapraszam do korzystania z nowej strony

Pozdrawiamy
Ekipa zarabiam.com i Lockerzlist.pl


RE: Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - lockerz94_16 - 16-03-2010 20:54

Dzięki, leci plusik Big Grin


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - Tidus - 16-03-2010 21:02

rep up Big Grin


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - tactlessczak27 - 16-03-2010 21:05

rep up leci i jeszcze coś ogarni coś


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - pespe - 16-03-2010 21:06

Mi się nie podoba Smile


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - kubawodzu - 16-03-2010 21:08

danke tego mi trza w życiu:]


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - rajmek126p - 16-03-2010 21:12

mi tez spoko hehe


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - Admin - 16-03-2010 21:23

mamy nadzieje że Wam się podoba nowy disign Smile


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - rajmek126p - 16-03-2010 21:24

wyjemeeega zajeebfajny


RE: [Twoja strona z zaproszeniami w 5 sekund] Nowa strona ze skryptem zaproszeniowym !!! - scofi - 17-03-2010 12:29

A mi jakoś nie przyszedł mail z potwierdzeniem, spam tez sprawdzałem. Mineło juz chyba 5 godz :/