Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy adres PE zablokowany! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy adres PE zablokowany! (/Temat-Nowy-adres-PE-zablokowany-33903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy adres PE zablokowany! - tomsonFCB - 09-04-2011 19:20

Ja czekam już 13 dni na potwierdzenie netbooka na alternatywny adres pe. Zobaczymy co z tego będzie Wink


RE: Nowy adres PE zablokowany! - ksomix - 09-04-2011 19:22

ja nie dawno dostalem se x10 zamowionego 16marca


RE: Nowy adres PE zablokowany! - ketrab - 09-04-2011 19:48

Ja otrzymałem potwierdzenie wysyłki Kinecta na alternatywny adres Smile


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Lubelak - 09-04-2011 19:57

Wiadome jest że stare zamówienia dojdą :facepalm:


(31-03-2011 22:22)paskur napisał(a):  "Witam,
W tej chwili nie mamy nowego adresu, na ktory moga byc wysylane paczki z Lockerz, a jezeli caly czas nie bedziecie stosowac sie do regulaminu Lockerz niestety kolejne adresy rowniez beda blokowane.

Pozdrawiam,
Agata
PlusExpress"

troche pocisnąłem, ze sama nie zna regulaminu lockerz i p. Piotr odpisał:

"Witam,

Nie bedziemy tu na ten temat dyskutowac, ale oficjalny powod blokowania adresow - "oficjalny" czyli skierowany bezposrednio do nas od Lockerz to uzywanie botow.



Serdecznie Pozdrawiam
Piotr"


Kiedy oni do kurwy nędzy zrozumieją że to wcale nie chodzi o czitowanie (boty)


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Yanke$ - 09-04-2011 20:33

No jak nie chodzi o boty Wink przecież 90% paczek idzie z aukcji / restocków, a tylko część z SHOPa, więc nie ma co się dziwić Lockerzowi.

Poza tym, to troche dziwne, jezeli setki nagród wysyłają do jednego domu. Wink Wiedzą dobrze, że to firma wysyłkowa.


RE: Nowy adres PE zablokowany! - paskur - 09-04-2011 20:45

(09-04-2011 19:57)Lubelak napisał(a):  Wiadome jest że stare zamówienia dojdą :facepalm:


(31-03-2011 22:22)paskur napisał(a):  "Witam,
W tej chwili nie mamy nowego adresu, na ktory moga byc wysylane paczki z Lockerz, a jezeli caly czas nie bedziecie stosowac sie do regulaminu Lockerz niestety kolejne adresy rowniez beda blokowane.

Pozdrawiam,
Agata
PlusExpress"

troche pocisnąłem, ze sama nie zna regulaminu lockerz i p. Piotr odpisał:

"Witam,

Nie bedziemy tu na ten temat dyskutowac, ale oficjalny powod blokowania adresow - "oficjalny" czyli skierowany bezposrednio do nas od Lockerz to uzywanie botow.



Serdecznie Pozdrawiam
Piotr"


Kiedy oni do kurwy nędzy zrozumieją że to wcale nie chodzi o czitowanie (boty)

przeciez przyznal ze to "oficjalny" powod Smile


RE: Nowy adres PE zablokowany! - NaoS - 09-04-2011 23:42

Czyli dokładnie nie wiadomo czy alternatywny adres jest zablokowany, dochodzą potwierdzenia, ale zapewne te dawno zamówione, a ponieważ "prawo nie działa wstecz", to jeszcze je wysyłają.

Czy dostał ktoś potwierdzenie za zamówienie zlecone w kwietniu?


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Lubelak - 10-04-2011 17:48

@Yankes
Nie chodzi wcale o boty ,kiedyś lockerz napisało że zablokowało botterów z Woodstocku ,bo myśleli że to multikonciarz zamawia
dopiero potem obczaili co jest grane


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Vesperus - 10-04-2011 19:55

Trzeba poczekać na potwierdzenia/anulacje z 5x redemption - zamówiłem Ipoda na alternatywny adres więc się okaże


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Porządnyfacet - 10-04-2011 21:33

Co ja mam zrobić bo będę zamawiał Zegarek i nie wiem czy wysłać do Plus Express czy do Polamera czy najlepiej do rodziny z Wielkiej Brytanii bo z shopa można wysłać.