Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy adres PE zablokowany! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy adres PE zablokowany! (/Temat-Nowy-adres-PE-zablokowany-33903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Coristo - 24-03-2011 13:53

Desi kiedy email dostałeś/aś?


RE: Nowy adres PE zablokowany! - D3S1DER1UM - 24-03-2011 13:57

Wczoraj popołudniu zamówiłam, wieczorem dostałam anulacje, odrazu napisałam z zapytaniem co jest grane i dzisiaj rano przeczytałam odpowiedź.


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Coristo - 24-03-2011 13:59

hmm a ja zamówiłem 20dni temu i 0 odpowiedzi :/ A zamówione na park..


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Driver - 24-03-2011 14:05

D3S fajnie,że Ci chociaż odpisała dlaczego , bo mi np. odpisała ze nie moze napisac dlaczego anulacja :|


RE: Nowy adres PE zablokowany! - D3S1DER1UM - 24-03-2011 14:35

Sam widzisz... Kupujesz za ptz źle... za $$$ nie dobrze :/.
Według mnie to jest poprostu po złości, bo gdyby lockerz chciało by iść nam na ręke to zgodziło by się na wysyłki do firm. Poprostu nie chcą aby inni na nich zarabiali. Od początku tak uważam i tak jest. Gdyby shop chcieli dla Polski otworzyć dawno by tak było zreszta i tak każdy by brał na USA. Samo PE chciało się dogadać, a Lockerz nie jest kwapliwe nawet odpisać ; D.
A co do Kathy ostatnimi czasy sporo z nią piszę może dlatego mi wyjaśniła.


RE: Nowy adres PE zablokowany! - tomsonFCB - 24-03-2011 14:55

Kurde nie dobrze Sad W środę zamówiłem netbooka za 100% ptz ciekawe co z tego będzie.


RE: Nowy adres PE zablokowany! - ksomix - 24-03-2011 15:00

a ja jakis tydzien temu zamowilem xperie x10, mam nadzieje, ze nie anuluje Big Grin


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Nayare - 24-03-2011 15:03

Dokladnie, zalezy jak z nia piszesz mozesz uzyskac u niej "szacunek" i pozniej juz z latwoscia idzie sie dogadac. Mnie np. nazwala swoim friendem Big Grin

// topic, nigdy tego nie napisalem, bo wyszloby, ze jestem egoista, ale od wyslania przez PE maila z nowym adresem, bylem za tym, aby Ci co go otrzymali, nie rozpowszechniali go publicznie, a pozostawili jako dar... od Boga? Tongue Widzicie jak wyszlo.


RE: Nowy adres PE zablokowany! - norek - 24-03-2011 15:05

Ciekawe jak będzie z moim zamówieniem, już ponad miesiąc czekam


RE: Nowy adres PE zablokowany! - Vesperus - 24-03-2011 15:09

no to cudownie a ja zamówiłem tam Ipoda Nano 16GB na restocku