Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Do administracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Rozwiązane]Do administracji (/Temat-Rozwiazane-Do-administracji-33902)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Do administracji - pitfromhell - 24-03-2011 11:45

Siemanko Big Grin
Zauważyłem że coraz częściej trafiają na forum ludzie "szprechający" po angielsku, proponuję aby zrobić jakąś strefę anglojęzyczną Smile
Pozdro Pit ;D


RE: Do administracji - DJAd1 - 24-03-2011 13:49

Nie ma sensu będzie to martwa strefa Smile


RE: Do administracji - omisiu - 24-03-2011 14:06

Na test można by było zrobić.
Tylko po co nam 2 off top:/


RE: Do administracji - DJAd1 - 24-03-2011 15:14

Jest to polskie forum , co ja idę na angielskie forum i pisze po polsku?Smile Niech chociaż używają translatoraWink


RE: Do administracji - cinexik - 24-03-2011 15:47

(24-03-2011 15:14)DJAd1 napisał(a):  Jest to polskie forum , co ja idę na angielskie forum i pisze po polsku?Smile Niech chociaż używają translatoraWink

Zgadzam się.
Będzie to drugi offtop bo raczej nie zrobisz dwujęzycznej wersji forum.
Strona internetowa to co innego ale forum?
Wtedy każdy by musiał pisać w dwóch językach Jerk
Moglibyśmy jedynie zrobić jakiś temat jeden, aby można było sobie poszprehać po angielsku Big Grin


RE: Do administracji - MotorniczyTramwaju - 24-03-2011 15:55

na talkprizes ;p
tu po polskiemu
dziękuję, dobranoc


RE: Do administracji - pitfromhell - 24-03-2011 21:00

Albo wszystko albo nic Big Grin
Zamiast talkprize, może za rok lub dwa napisałbyś zarabiam.com Big Grin

Tak ma dostęp tylko do około 38 mln ludzi Smile mówiących po polsku. Język angielki to same możliwości i więcej kasy na rozwój forum Tongue

Wiadomo, że to ciężka i żmudna praca admina i administracji, ale nikt nie mówił że będzie łatwo Tongue


RE: Do administracji - tomko111 - 24-03-2011 21:04

Już jest taki dział.


RE: Do administracji - pitfromhell - 24-03-2011 21:11

(24-03-2011 21:04)tomko111 napisał(a):  Już jest taki dział.

Nie pitol Tongue


RE: Do administracji - omisiu - 24-03-2011 21:29

(24-03-2011 21:00)pitfromhell napisał(a):  Albo wszystko albo nic Big Grin
Zamiast talkprize, może za rok lub dwa napisałbyś zarabiam.com Big Grin

Tak ma dostęp tylko do około 38 mln ludzi Smile mówiących po polsku. Język angielki to same możliwości i więcej kasy na rozwój forum Tongue

Wiadomo, że to ciężka i żmudna praca admina i administracji, ale nikt nie mówił że będzie łatwo Tongue


TAK te argumenty przekonały mnie abyśmy nie zatracali polskości (może brzmi to patetycznie) ale chrońmy swój język TongueJerk2
Precz z językiem obcym