Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Przetłumaczcie !!! PILNE !!! (/Temat-Przetlumaczcie-PILNE-3390)



Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - Magnus - 16-03-2010 20:11

jest taka sprawa ukradli mi konto i postanawiam napisać do nich maila .

Witam nie mogę się zalogować a wiem że wpisuje dobrze hasło i email nie mogę odnowić hasła prawdopodobnie ktoś mi zmienił emaila .... Miałem tam ponad 1140 PTZ proszę rozważcie moje konto dłużo czasu włożyłem w to konto i nie chciałbym go stracić

Prosze o dobre tłumaczonko +1 leci !!


RE: Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - DonHoracy - 16-03-2010 20:15

Hi. My acount has ben stolen! Please help me. Last login on this acount in this ip: [tutaj ip z ktorego sie logowales]. Email on this acount has ben change. Previous email: [wczesniejszy mail]. I well type passoward and I can not login on my acount. Please help.

po polsku: witam. moje konto zostalo ukradzione. prosze o pomoc. ostatnie logowanie na to konto bylo z ip: .. email do tego konta zostal zmieniony. poprzedni email... Dobrze wpisuje haslo i nie mogę zalogować sie na moje konto. Prosze o pomoc.


100% nie jest dobrze bo na szybko tlumaczone poniewaz wiem ze takie rzeczy sa bardzo wazne (wkoncu dane osobowe no i szkoda konta)


RE: Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - Tidus - 16-03-2010 20:15

Hi, I can not log in, and I know that it fits well in the password and email I can not renew the password is probably because someone changed my email .... I was there over 1140 PTZ please Consider my account long time I put in the account and I do not want to lose him


RE: Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - Magnus - 16-03-2010 20:32

Ok dzięki wam !! plusiki poleciały Smile Sad Sad


RE: Przetłumaczcie !!! PILNE !!! - lockerz94_16 - 16-03-2010 20:35

I was there ? Tidus - english perfect, dajcie sobie spokój, nie zabierajcie się do czegoś czego nie umiecie.

P.S Don - gratki, ty dobrze masz Smile