Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MATH CAPTCHA 2 sztuki AKTUALNE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MATH CAPTCHA 2 sztuki AKTUALNE! (/Temat-MATH-CAPTCHA-2-sztuki-AKTUALNE-33872)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - ColdGold - 23-03-2011 22:38

(23-03-2011 20:53)fabien_777 napisał(a):  Your script s fake -.-'

Tu pisze że "fejk" a na PM spamuje pytaniami czy działa Big Grin

Co do skryptu :

Mam go już na swoim komputerze i od jutra zaczynam testy


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pozzzima123 - 24-03-2011 07:16

Witam.
Chcę uniknąć pytań i oskarżeń, bo one są najgorsze, tym bardziej bezpodstawne, wynikające z niewielkiej wiedzy o budowie stron.

Math captcha na restock jest zupełnie inaczej 'wkodowana' w stronę niż te na symulatorach. Sam o tym nie wiedziałem pisząc skrypt.
Dlatego najpierw napisałem kod źródłowy, później po odpowiedniej modyfikacji wydałem kod końcowy działający na RESTOCKU Na filmiku użyłem kodu końcowego pochodzącego z tego samego kodu źródłowego, ale po gruntownej zmianie. Dlatego nie rozumiem czemu ktoś może mi zarzucać, jeśli nigdy go nie wypróbował!
Wysłałem do ColdGold darmową kopię jeśli na restocku powie, że skrypt mu nie zadziałał zwracam 90% wpłaconej kwoty wszystkim.
Macie błędne stereotypy, przed narzucaniem własnego zdania prosiłbym, żeby ktoś choć trochę poczytał o math captchy lub budowie javascript.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - Grze_chu - 24-03-2011 18:26

Cytat:Math captcha na restock jest zupełnie inaczej 'wkodowana' w stronę niż te na symulatorach.

99% MathCaptch na rynku jest właśnie zrobiona pod symulatory, i duża większość z tych captch jest oparta na cookies, jeśli ktoś kupuje takie coś to gratuluje wiedzy.
Odnośnie tej, nie wiem jak jest, więc na temat się nie mogę wypowiedzieć.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - mati1408 - 24-03-2011 18:42

Kupujcie, kupujcie. Zobaczymy jak na shopowym restocku z "nowymi zabezpieczaniami", pewno nic nie zadziała, nawet JS.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - Grze_chu - 24-03-2011 19:08

JS musi działać, bo to jest zależne od przeglądarki a nie od Lockerz, tylko mogą blokować obecne metody obejścia ich zabezpieczeń... w sumie wystarczy żeby tylko zmienili atrybuty name w polach tekstowych i już żaden autofill nie zadziała... (10 minut roboty dla nich)


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - mati1408 - 24-03-2011 19:23

Na fail restocku o 24, drugim z serii 5x nic nie zadziałało, więc Lockerz może namieszać i uczyni restocki znów zabawą w szybsze palce


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - diabloo07 - 24-03-2011 20:07

Brawo za kupno czegos, co kosztuje u Enesce 20$ Wink


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pozzzima123 - 24-03-2011 20:09

Enesce ma to na 7 dni. JS dożywotnio, a lockerz owszem może zablokowac metody przepisania recpatchy math itp.

Wydana aktualizacja, osoby powinny ją dostać na maila.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - kleenex - 24-03-2011 22:25

You can't do good OCR in javascript and all know that the cookie/encryption trick is detectable and patchable by lockerz. Who would buy something that is guaranteed to break?


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - Grze_chu - 24-03-2011 22:42

Cytat:You can't do good OCR in javascript

Will see soon... Big Grin