Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MATH CAPTCHA 2 sztuki AKTUALNE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MATH CAPTCHA 2 sztuki AKTUALNE! (/Temat-MATH-CAPTCHA-2-sztuki-AKTUALNE-33872)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - matrix9015 - 23-03-2011 19:50

jeżeli dasz go do recenzji to go chętnie kupię.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pierog007 - 23-03-2011 19:56

Jeśli pokażesz komuś z ekipy (np. przez Teamviewer), że to działa to biorę.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - ***Perl*** - 23-03-2011 19:56

Rezerwuję Smile


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pozzzima123 - 23-03-2011 20:16

Pokazałem właśnie sposób działania bota użytkownikowi onlyone i jest pozytywnie zaskoczony.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - Coristo - 23-03-2011 20:20

(23-03-2011 20:16)pozzzima123 napisał(a):  Pokazałem właśnie sposób działania bota użytkownikowi onlyone i jest pozytywnie zaskoczony.

użytkownik onlyone ma 50 postów...
Pokaż to dla Intera,Techa,Admina,Jeppers'a lub Haggarda.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - onlyone - 23-03-2011 20:21

widziałem na teamviewerze że działa, mimo bardzo dużych lagów zamówienie zajęło nieco ponad 10 sekund, math captcha uzupełniona błyskawicznie


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - InTeR - 23-03-2011 20:29

(23-03-2011 20:20)coristo napisał(a):  
(23-03-2011 20:16)pozzzima123 napisał(a):  Pokazałem właśnie sposób działania bota użytkownikowi onlyone i jest pozytywnie zaskoczony.

użytkownik onlyone ma 50 postów...
Pokaż to dla Intera,Techa,Admina,Jeppers'a lub Haggarda.

Napisałem do Autora, zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pozzzima123 - 23-03-2011 20:31

To tak, na forum talkprizes sprzedałem już 3 razy skrypt. Temat można zamknąc nie ma sensu prowadzenia rozmowy. Pokazałem jednemu onlyone i widzi autentycznosc. Wbił drugi na TeamViewer i podczas timeru nacisnął literke z klawiatury przez co zwalił mi skrypt, nie wiem po co to zrobił, drugiej próby przy nim nie zrobie, bo to się wiąże z otwarciem custom_scriptu i może podpatrzeć.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - pierog007 - 23-03-2011 20:34

(23-03-2011 20:31)pozzzima123 napisał(a):  To tak, na forum talkprizes sprzedałem już 3 razy skrypt. Temat można zamknąc nie ma sensu prowadzenia rozmowy. Pokazałem jednemu onlyone i widzi autentycznosc. Wbił drugi na TeamViewer i podczas timeru nacisnął literke z klawiatury przez co zwalił mi skrypt, nie wiem po co to zrobił, drugiej próby przy nim nie zrobie, bo to się wiąże z otwarciem custom_scriptu i może podpatrzeć.

Śmieszny jesteś, co, uważasz że jak pokazałeś jakiemuś mało znanemu użytkownikowi to znaczy że Ci mają wszyscy uwierzyć? Może dałeś mu kilka dolarów żeby tak zaświadczył?

Konkrety nas interesują, czyli pokazanie skryptu modom albo Adminowi.
I moim zdaniem należy pokazać również, że nie jest to czasem jedna z zakupionych funkcji pewnego bota, tylko oddzielny skrypt.


RE: MATH CAPTCHA tylko 5 sztuk! bez licencji!! - onlyone - 23-03-2011 20:38

ech, nie dał mi żadnych dolarów...

Po podlączeniu do prezentacji teamviewer widziałem standardową przeglądarke LRC WEB, uruchomił tutu dragona, znany nam wszystkim skrypt wpisał captche, zalogował na fejk dane, wybrał standardowo kategorie, nagrode, na nastepnej stronie obie captche natychmiast po załadowaniu strony zostały wypełnione, czas zamawiania: 10 sekund z hakiem.

Opisałem co widziałem, więcej na temat skryptu nic nie wiem więc się nie wypowiem.