Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Konsole NTSC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Konsole NTSC (/Temat-Rozwiazane-Konsole-NTSC-3386)



[Rozwiązane]Konsole NTSC - Milkshake - 16-03-2010 19:51

Witam!
Mam zamiar niedługo zamówić konsolę z lockerz (jeszcze nie wiem czy ps3 czy x360) i chodzi mi o to, że czytałem o blokadach na gry w systemie PAL (będą mi chodzić tylko gry w systemie NTSC) na x360 i o blokadach filmów na ps3. Filmy mnie nie interesują, a osobiście wolałbym x360 tylko przeraża mnie ta blokada. Macie jakiś sposób na ominięcie jej lub miejsce gdzie mogę dostać gry NTSC? Słyszałem o grach Free Region, ale z tego co wiem jest ich bardzo mało. Chyba będę zmuszony wziąć ps3 (czytałem, że trzeba kupić nowy zasilacz - macie jakieś info na ten temat?) Sad


RE: Konsole NTSC - mikolaj90 - 16-03-2010 19:56

Na ps3 nie ma chyba blokady żadnej, lecz wiem, że na xbox'ie jest blokada, ale wystarczy kupić transformator, chyba takie coś: http://www.allegro.pl/item951492810_zmieniacz_zmiennik_napiecia_pradu_do_sprzetu_z_usa.html


RE: Konsole NTSC - Milkshake - 16-03-2010 19:59

To ta blokada na gry PAL usunie się przez ten transformator? Chyba chodzi o to, że to będzie do zmiany zasilania, tak?


RE: Konsole NTSC - mikolaj90 - 16-03-2010 20:00

Tak...


RE: Konsole NTSC - Milkshake - 16-03-2010 20:02

To, to akurat wiedziałem, ale dzięki za fatygę (tak wiem, że się o to pytałem, ale wolałem mieć pewność). Znasz może jakieś miejsce skąd mogę brać gry NTSC? Widziałem na allegro, ale tylko 2 Sad A może znasz sposób na ominięcie blokady?


RE: Konsole NTSC - mikolaj90 - 16-03-2010 20:04

Ale nie będziesz musiał brać gier NTSC jak będziesz miał transformator. Będziesz mógł kupować normalne gry w Polsce i grać na xbox'ie.


RE: Konsole NTSC - Milkshake - 16-03-2010 20:08

Ja osobiście w to wątpię, ale jak już xboxa dostanę to spróbuję.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Konsole NTSC - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.