Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list, maile, ban ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list, maile, ban ?? (/Temat-Rozwiazane-Z-list-maile-ban-33852)



[Rozwiązane]Z-list, maile, ban ?? - Cabajek - 23-03-2011 16:23

Zanim zajrzałem na forum i zarejestrowałem się na nim nie wiedziałem, że to co zrobiłem na lockerz może się dla mnie źle skończyć... Otóż, czy lockerz może mnie zbanować, nie wysłać nagrody lub zabrać pkt jak zobaczą, że sam utworzyłem ok. 20 e-mail ( kilka z nich to moje stare maile ) i na nie wysłałem zaproszenia aby uzyskać z-list ? Utworzenie nowego konta i zrobienie tego uczciwie pomoże, czy też będą patrzeć tylko na IP ?
Że też najpierw się nie obeznałem w temacie ...


RE: Z-list, maile, ban ?? - pitfromhell - 23-03-2011 16:27

Jasne, tworzenie fikcyjnych E-maili, żeby zdobyć Z-listera jest karalne. Banem może nie, ale jeśli jesteś pechowiec, anulację nagrody raczej będzie na bank + wyzerowanie punktów z konta Lockerz.com. Proponuję Ci napisać E-maila do Kathy i przyznać się. Zapraszam do działu "Tłumaczenia" i powodzenia.


Poza tym napisałeś w złym dziale. Powinieneś napisać w "Pytania dotyczące Lockerz.com"


RE: Z-list, maile, ban ?? - Dominator - 23-03-2011 17:19

Nie zbanuje ci Lol

Usuną 1/2 punktów albo z-lista.


RE: Z-list, maile, ban ?? - SzUmI - 23-03-2011 17:34

No lepiej jak zrobisz nowe konto , czyste bez żadnych fake meili , bo jak teraz coś zamówisz to na 90% masz anulacje , związku z czym wyzerowanie ptz lub w najgorszym razie ban na konto ale to mniej realneWink .Albo jeśli nie chcesz robić nowego konta to zamów tym, coś marnego na restocku wtedy Ci anulują i będziesz miał już czyste konto , mówię na moim przykładzie. Smile


RE: Z-list, maile, ban ?? - Cabajek - 23-03-2011 20:35

Temat do zamknięcia, wyjaśnione z Adminem. Dzięki za odp.


[Rozwiązane]Z-list, maile, ban ?? - Tech - 23-03-2011 21:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.