Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BBoy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: BBoy (/Temat-BBoy-33785)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BBoy - Morfit - 16-04-2011 13:09

Widać, że albo rodzice nie mieli czasu Cię wychować ( podobnie jak KoGiego ), albo po prostu - nie potrafili lub - nie masz rodziców.

Btw. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura


RE: BBoy - milosz998 - 16-04-2011 14:42

Japierdziele co za dzieci Smile

Brakuje jeszcze żeby jeden z was napisał że ma wujka w Policji albo prawnika Big Grin To jest typowe.
Ogarnijcie się. BBoy jesteś oszustem to łatwo wywnioskować, po tym co gadasz. W rozmowie z Morfitem sam się przyznałeś że jednak kase wisisz ludziom. Także ogarnij się i nie strasz gościa policją, bo policja w tej sprawie to co najwyżej może Cię wypałować za zawracanie im gitara pierdołami. Bardzo dobrze że wysłał CI wirusa. Zepsuł Ci ten wirus komputer? Usunął jakiś ważny plik? Nie. Więc możesz Morfitowi co najwyżej lodzika śmignąć.

Co do Morfita, Też ogarnij, widzisz dobrze że gość gada od rzeczy, nie ma argumentów, ściemnia, zmyśla(chociażby z kuzynem), więc po co prowadzisz tą kłótnię jeszcze? Sprawa jest jasna.


RE: BBoy - BBoy - 16-04-2011 14:52

" Zepsuł Ci ten wirus komputer? Usunął jakiś ważny plik? Nie." - Nic mi nie zrobił tylko 200$ chciał mi ukraść ale co tam ...
Morfit Ty nie masz rodziców i widać jak sie zachowujesz..


RE: BBoy - milosz998 - 16-04-2011 14:57

"Chciał mi ukraść"... No właśnie.. Po 1. Nie wiadomo czy chciał Smile Po 2. Słyszałeś kiedyś o włamaniach np na daną stronę internetową w celu pokazania luki w zabezpieczeniach?

Po3. Ile Ty wgl tych pieniędzy nakradłeś?


RE: BBoy - BBoy - 16-04-2011 14:58

no max 30-40 zl


RE: BBoy - Kosto12 - 16-04-2011 15:01

to je oddaj !


RE: BBoy - milosz998 - 16-04-2011 15:06

No nie moge gość jawnie w temacie się przyznaje że ukradł 40 zł...

Ale no cóż. Za 40 zł nic mu nie zrobią także szkoda wgl dyskutować Smile


RE: BBoy - BBoy - 16-04-2011 15:08

Przynajmniej jestem świadom tego co zrobiłem a nie tak jak kogi 600 zł ukradł i o niczym nie wie..
Driver mi powiedział ze nie musze oddać - 10zł


RE: BBoy - milosz998 - 16-04-2011 15:13

Próbowali Ci "ukraść" bo ty okradałeś. Bardzo dobra kara, bo i tak nie mogą CI nic zrobić za 40 zł... Więc odpłacali pięknym za nadobne. Ale nie udało się.


RE: BBoy - Morfit - 16-04-2011 16:02

(16-04-2011 14:52)BBoy napisał(a):  " Zepsuł Ci ten wirus komputer? Usunął jakiś ważny plik? Nie." - Nic mi nie zrobił tylko 200$ chciał mi ukraść ale co tam ...
Morfit Ty nie masz rodziców i widać jak sie zachowujesz..

Nie mam rodziców ? To nie po mnie świadczy brak jakiekolwiek kultury. Widać jak się zachowuje ? Wydaje mi się, że całkiem dobrze, gdy ktoś próbuje mi czymkolwiek zagrozić.