Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BBoy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: BBoy (/Temat-BBoy-33785)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:40

(14-04-2011 14:36)Kapitan statku napisał(a):  
(14-04-2011 14:30)BBoy napisał(a):  Kapitan Statku- Teraz na mnie zwalasz ze ja sprzedawałem poradniki bombaja?? TAM JEST JAK ZARABIAĆ NA YT, NIE JAK POBIERAĆ Z SC.romeczek to ty i to był w 100% twój poradnikSmile.
Kupie Ci kilo wazeliny do więzienia nie bój nicSmile


Dokładnie, sprzedałem...1 poradnik bombaja, zmieniony w 60 % (metoda facbook +youtube , metoda z botem). Tak z innej perspektywy, morfit skad pavioano ma wiedziec ile uzytkownik romeczek sprzedal tych poradnik, i czy wogule sprzedal?

1. sprzedał go mnie.
2. widzieliśmy jak pisał z romeczkiem o tym na GG.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:43

Ale z was hakiery : )
Poradnik był bombaja i dodał jeszcze własne metody.
Co to mojego poradnika to Kilol go zrecenzował - poszukajcie sobieWink


RE: BBoy - Kapitan statku - 14-04-2011 14:47

(14-04-2011 14:40)Morfit napisał(a):  
(14-04-2011 14:36)Kapitan statku napisał(a):  
(14-04-2011 14:30)BBoy napisał(a):  Kapitan Statku- Teraz na mnie zwalasz ze ja sprzedawałem poradniki bombaja?? TAM JEST JAK ZARABIAĆ NA YT, NIE JAK POBIERAĆ Z SC.romeczek to ty i to był w 100% twój poradnikSmile.
Kupie Ci kilo wazeliny do więzienia nie bój nicSmile


Dokładnie, sprzedałem...1 poradnik bombaja, zmieniony w 60 % (metoda facbook +youtube , metoda z botem). Tak z innej perspektywy, morfit skad pavioano ma wiedziec ile uzytkownik romeczek sprzedal tych poradnik, i czy wogule sprzedal?

1. sprzedał go mnie.
2. widzieliśmy jak pisał z romeczkiem o tym na GG.



1 poradnik zmieniony w 60 %, który kupiłeś ty wiedząc że jest kradziony?(sprzedany 3-4 miesiące, powtarzam 1 osobie)
Ciekawe jakie masz dowody na to że go kupiłeś właśnie ty a nie paviano.
Bądzmy szczerzy, Bboy chce załozyć konkurencyjną stronę, a wy chcecie(chcieliście) mu w tym przeszkodzic. Pieniądze zarabia uczcciwie,
a to ze sprzedal poradnik jak pobierać sobie, ktorego recenzowal kilol i byl zadowolony nie oznacza, ze jest oszustem. Nie będę sie powtarzał, ośmieszyliście się dzisiaj w żywe oczy, zakończmy tę parodię.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:50

" Ciekawe jakie masz dowody na to że go kupiłeś właśnie ty a nie paviano. " - Chyba wie że kupił : )
Dobra kapitan statku chodz do tego sklepu bo nie bd czekał i marznął przed domem Xpokerface


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:52

@2UP : hahaha. Tak, chcieliśmy mu przeszkodzić, tak jak Dr. Dundersztyc. Ciebie porównam do Pepe pana dziobaka -.-.
Ośmieszyliśmy się ? Wydaje mi się, że to głównie Ty się ośmieszasz, gdy inni czytają Twoje żałosne posty. Czy mam dowody ? Mam, screeny z konta PayPal. ( screen to zrzut ekranu, jeśli nie wiesz ).
Bądźmy szczerzy ? Ciekawe dlaczego chcielibyśmy mu przeszkodzić ? Jeszcze raz - bądźmy szczerzy ? jak narazie to tylko Ty i BBoy kłamiecie ...


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:56

Ja nie kłamieSmile
Ide do sklepu bd za 15 min!


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:57

Kłamiesz Smile
Na 1 stronie pisałeś że nie znasz i nie znałeś Romeczka, a później piszesz że Romeczek to Twój kuzyn. Dla mnie to jest kłamstwo.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 15:14

Ja sie do niego nie przyznaje Xpokerface
Morfit:
Kara jest chyba większa za hakerstwo i próba kradzieży 200$ i potszywanie się pod kogoś niż kradzież kilku złotych!


RE: BBoy - Kapitan statku - 14-04-2011 15:48

(14-04-2011 14:52)Morfit napisał(a):  @2UP : hahaha. Tak, chcieliśmy mu przeszkodzić, tak jak Dr. Dundersztyc. Ciebie porównam do Pepe pana dziobaka -.-.
Ośmieszyliśmy się ? Wydaje mi się, że to głównie Ty się ośmieszasz, gdy inni czytają Twoje żałosne posty. Czy mam dowody ? Mam, screeny z konta PayPal. ( screen to zrzut ekranu, jeśli nie wiesz ).
Bądźmy szczerzy ? Ciekawe dlaczego chcielibyśmy mu przeszkodzić ? Jeszcze raz - bądźmy szczerzy ? jak narazie to tylko Ty i BBoy kłamiecie ...



Morfit, nie mam zamiaru ciągle ci przypominać o tym że bananow i paviano którego jak się domyślam znasz, chcieli obrobić kogos na 200$.Mamy znacznie więcej dowodów niz wy(admin sharecash i get4file chociażby i ich rozmowy z nami na ten temat).Wasze argumenty co do poradników są kpiną, ponieważ 1 poradnik sprzedany za 5 $(4 miesiące temu)komuś kto pytał czy może go dalej rozprowadzać(a były tam mojego autorstwa pomysły) jest kpienie w cudze oczy, ale hakowanie kont na sharecashu wymaga poważnej uwagi nie tylko nas - prostych użytkowników - ale również adminów i wszystkich osób z tym powiązanych, bo co jesli ktoś uczcciwie zarabia pieniądze - powiedzmy na studia - a takie osiłki jak paviano czy bananow(nie wiem czy taki ma nick, sądze po e-mailu na którego zlecił wypłatę z konta Bboya) kradną je - więc czy nie będą ponawiać tego procederu Smile??


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 15:55

@BBoy : Mówiłem już. Napisz proszę do serwisu, w którym Ci chcieli ukraść te 200$ o adresy IP użytkowników, a ja wyślę Ci mój adres to się zdziwisz ...
@Kapitan statku : Tak - to ja kupiłem ten poradnik za 5$ i spytałem się PRZED kupnem czy można go rozprowadzać co nie znaczy że go rozprowadzałem. Poza tym szczerze mówiąc to gówno mnie obchodzi to czy kogoś okradną, pobiją, zwyzywają czy co. Dla mnie liczy się tylko to, że nie mam z tym nic wspólnego co może potwierdzić zespół ShareCash czy też G4F.