Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BBoy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: BBoy (/Temat-BBoy-33785)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:24

(14-04-2011 14:21)BBoy napisał(a):  
(14-04-2011 14:15)Morfit napisał(a):  BBoy :
Akurat ten user, któremu oddałem 2 tygodnie później - wystawił mi pozytywa, bo jest naprawdę dobrym człowiekiem i potrafił zrozumieć w jakiej byłem sytuacji. Teraz piszesz, że jest Twoim kuzynem, a chwilę wcześniej napisałeś, że nie znasz żadnego "romeczka" ... Sam zrobił ten poradnik ? To dlaczego w 95% treść była z poradnika Bombaja ?

A teraz z innej beczki :

"tylko WAM nie WYSZŁO" ; "PODALIŚCIE" ?
A skąd Ty masz dowody na to, że tutaj współpracowałem z Pavianem ?

No bo przecież Wy chcecie mnie zniszczyć?? Chyba WY wysłaliście mi wirusaSmile

Tak, i ja swoją rolę zakończyłem tym, że rozgłosiłem wszystkim na SB, że jesteś oszustem i jaki masz plan. Później moja rola się zakończyła.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:24

A poza tym admin może mieć coś wspólnego bo e mail pp na sc do wypłaty [email protected]


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:25

Tak, Admin to KoGi wiesz ? Okradł kilkadziesiąt ludzi, zbanować go.

Nic na Ciebie nie mam ? Mam. Wystarczy złożyć pozew zbiorowy ( osoby, które oszukałeś ), wziąć Twój adres IP od Banana, i włala.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:26

hahahahah Smile Na co czekasz , ślij mu wirusa !!


RE: BBoy - Kapitan statku - 14-04-2011 14:28

(14-04-2011 14:22)Morfit napisał(a):  Dobrze czekam, aż to się źle DLA MNIE SKOŃCZY. Szczególnie, że nic na mnie nie macie Smile


Zdziwiłbyś sie. Nie wiem czy ty też brałeś w tym udział, ale napewno paviano i bananow. Mamy rozmowy i nr gg i to nie skopiowane. Bboy sprzedał kilka poradników, ale nie była to kradzież ponieważ zachodziły w nich spore zmiany.
Dokładnie tak samo romeczek, który zmieniał te poradniki o 40 %. Paviano większość rzeczy potraktował tak, jakby był ich pewien w 100 %. Al to było z 3 miesiące temu, kasa wielu uzytkownikom jest zwrócona(poradnik był sprzedany ... 3 osobom), ale wasza próba kradzieży 200 $ Bboya(uczcciwie zarobionych) nie została właściwie rozstrzygnięta.


RE: BBoy - Morfit - 14-04-2011 14:28

To nie ja nim dysponuje. Romeczek masz jakieś problemy ? Napisz sobie do tego swojego zasranego ShareCasha czy Get4File i poproś o adresy IP z którego wypłacano wszystkie pieniądze. Zdziwisz się, gdy zobaczysz adres IP wypłacającego i mój. Założę, się że później nie usłyszę żadnego przepraszam - będziesz tak zadufany w sobie.


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:30

Kapitan Statku- Teraz na mnie zwalasz ze ja sprzedawałem poradniki bombaja?? TAM JEST JAK ZARABIAĆ NA YT, NIE JAK POBIERAĆ Z SC.romeczek to ty i to był w 100% twój poradnikSmile.
Kupie Ci kilo wazeliny do więzienia nie bój nicSmile


RE: BBoy - Kapitan statku - 14-04-2011 14:36

(14-04-2011 14:30)BBoy napisał(a):  Kapitan Statku- Teraz na mnie zwalasz ze ja sprzedawałem poradniki bombaja?? TAM JEST JAK ZARABIAĆ NA YT, NIE JAK POBIERAĆ Z SC.romeczek to ty i to był w 100% twój poradnikSmile.
Kupie Ci kilo wazeliny do więzienia nie bój nicSmile


Dokładnie, sprzedałem...1 poradnik bombaja, zmieniony w 60 % (metoda facbook +youtube , metoda z botem). Tak z innej perspektywy, morfit skad pavioano ma wiedziec ile uzytkownik romeczek sprzedal tych poradnik, i czy wogule sprzedal?


RE: BBoy - Baleron333 - 14-04-2011 14:36

Ja u BBoya kupiłem konta na yt za 10 zł 200 kont i 50 % mi juz dał czekam na reszte...
Ja nic do niego nie mam, i nie jestem żadnym jego znajomym........


RE: BBoy - BBoy - 14-04-2011 14:38

(14-04-2011 14:36)Baleron333 napisał(a):  Ja u BBoya kupiłem konta na yt za 10 zł 200 kont i 50 % mi juz dał czekam na reszte...
Ja nic do niego nie mam, i nie jestem żadnym jego znajomym........

I mam zamiar mieć więcej zadowolonych(wmiare) osób...