Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]25zł za rejestracje!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]25zł za rejestracje!!! (/Temat-Nieaktualne-25zl-za-rejestracje-33780)



[Nieaktualne]25zł za rejestracje!!! - Nutric - 22-03-2011 14:55

[center]witam. mam dla was kuszaca oferte - chcecie zarobic 25zl i wiecej w 15minut ? otoz jest to mozliwe ! wystarczy ze zarejestrujecie sie na pewniej stronie i odrazu mozecie zaczac zarabiac.

jak to w ogole mozliwe ze rozdaja pieniadze praktycznie za nic?!
poprostu - strona na ktorej sie rejestrujemy otrzymuje okolo 60 funtow jezeli wybierzemy darmowa oferte firmy "Intuit", a nam za to placa 18 funtow czyli jakies 80zl (zalezy od kursu)

jak zaczac zarabiac i kiedy moge wyplacic pierwsze pieniadze?
wystarczy ze skontaktujesz sie ze mna przez komunikator GG (nr: 8743988), a ja dalej cie pokieruje. pierwsze pieniadze wyplacisz po kilku dniach po zarejestrowaniu sie 3ciej osoby z twojego reflinku

czy oplaca mi sie rejestrowac?
tak oplaca ci sie, dlaczego? za rejestracje z twojego reflinku dostajesz 18 funtow (za osobe), czyli mozna zarobic okolo 80zl na osobie! placac kazdej osobie ktora sie zarejestruje 25zl jestes 55zl na plusie za kazda osobe, oplaca sie?

czy sa jakies wymagania?
tak, musisz posiadac konto bankowe i karte kredytowa/debetowa (moga posiadac twoi rodzice/opiekunowie). po co karta i konto? aby wyplacac pieniadze musisz posiadac konto (ze strony na paypal, a z paypalu na konto). sama karta nie jest nam do niczego potrzebna, tylko sam numer karty. musisz go podac aby strona zweryfikowala cie jako pelnoletniego.

kiedy dostane pieniadze za rejestracje?
wszystko zalezy od tego jak szybko sie zarejestrujesz. najpozniej wyplacam tydzien po rejestracji (6dni weryfikuja konto), no chyba ze mam z czego to wyplacam po 2 dniach

czy jest mozliwosc otrzymania nagrody zamiast pieniedzy?
tak, jest rowniez taka mozliwosc

czy portal jest platny?
nie, portal jest w 100% darmowy

REFLINK (uzyj go do rejestracji a dostaniesz 25zl !)

Kontakt - GG:8612279


nie wierzysz ze zarobisz? napisz na gg to podam ci linki do fotek z wybierania kasy


RE: 25zł za rejestracje!!! - zom134 - 25-03-2011 14:16

Ja już dostałam kase od tego goscia, polecam.


RE: 25zł za rejestracje!!! - n1dor - 25-03-2011 14:27

Sprawdzał to ktos ? jakies dowody wyplaty z tej stronki ? "numer karty" zadna strona go nie potrzebuje do weryfikacji, majac numer karty kredytowej mozna robic do woli zakupy z tej karty...


RE: 25zł za rejestracje!!! - rafalek9 - 25-03-2011 14:38

ale hasło chba jeszcze oprócz numeru ?


RE: 25zł za rejestracje!!! - Nutric - 25-03-2011 17:26

@n1dor
dowody wysylam na gg (zdjecia z paypalu)
numeru karty nie chce strona lecz Intuit (jedna z ofert). masz do wyboru, albo placisz 12$ za rejestracje albo podajesz nr karty do weryfikacji


@rafaelek9
haslo nie musi byc takie jak na karcie, a wrecz nie moze.

dane jakie potrzeba:
imie i nazwisko z karty, nr karty, data do kiedy jest oraz z tylu 3 cyferki kolo podpisu


RE: 25zł za rejestracje!!! - n1dor - 25-03-2011 20:00

raczej chodzilo mi o to...ze jak masz kredytowke to wtedy oni moga wyplacac kase bez twojej wiedzy z konta. pozdrawiam.


RE: 25zł za rejestracje!!! - Nutric - 26-03-2011 11:22

@n1dor

Poczytaj sobie ich regulamin, nic nie beda sciagac z konta.


[Nieaktualne]25zł za rejestracje!!! - Killer - 29-07-2012 08:43

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.