Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
refundacja nagród z 25 lutego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: refundacja nagród z 25 lutego (/Temat-refundacja-nagrod-z-25-lutego-33699)



refundacja nagród z 25 lutego - Sławek26 - 21-03-2011 09:07

cześć
mam pytanie do osób które dostały potwierdzenia nagród z 25 lutego, od tego czasu jak wiadomo wszystkie nagrody sa refundowane w postaci Paypal lub Alertpay, na maila trzeba było odpowiedziec w ciągu 48H od otrzymania go czy ktos otrzymał już Paypal???
bo ja tego maila dostałem w zeszłym tygodniu i pisało tam ze do 7dni Smile
pozdro


RE: refundacja nagród z 25 lutego - cinexik - 21-03-2011 09:35

A napisałeś na maila [email protected] czy [email protected] ?
I może napisałeś po czasie? (2 dni masz od otrzymania maila)


RE: refundacja nagród z 25 lutego - DJAd1 - 21-03-2011 10:25

Ja napisałem maila w tym samym dniu co mi wysłali potwierdzenie na [email protected] Smile Potem poczytałem , że jednak [email protected] działa i 20 lutego wysłałem Smile Myśle ,że wyślą refundacje


RE: refundacja nagród z 25 lutego - cinexik - 21-03-2011 13:29

No ja wysłałem na redemptions a później jeszcze dodatkowo na redemption.
Mi napisali, że do 18 marca mam im dać odpowiedź czy PP czy AP.
Odpisałem im, ale do dzisiaj nie mam kasy ani odpowiedzi Tongue
Skoro 7 dni, to jeszcze maja czasWink


RE: refundacja nagród z 25 lutego - SzUmI - 21-03-2011 19:45

Hmm jak wiadomo lockerz ma czasem duże opóźnienia , więc trzeba czekać i czekać , a jak wyślesz tego meila w przeciągu 2 dni a 4 to się nic nie stanie.


RE: refundacja nagród z 25 lutego - Sławek26 - 21-03-2011 20:48

(21-03-2011 09:35)cinexik napisał(a):  A napisałeś na maila [email protected] czy [email protected] ?
I może napisałeś po czasie? (2 dni masz od otrzymania maila)

napisałem na [email protected] dlatego ze jesli chodzi o adres który przyszedł w potwierdzeniu to był ewidentnie błąd(bo było redemptions@...)...i wszystko po chwili wracało mailerdaemonem...wysłałem im tego samego dnia co mi przyszło maila z info ze chce paypal i narazie cisza.
pozdro


RE: refundacja nagród z 25 lutego - cinexik - 21-03-2011 21:40

Aha, to w takim razie wszystko jest ok, musisz tylko czekać.
Albo aż czekać Big Grin
Jak ma dojść, to dojdzie, nawet za miesiac Tongue