Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złe traktowanie sprzeciw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Złe traktowanie sprzeciw (/Temat-Zle-traktowanie-sprzeciw-3368)

Strony: 1 2 3


RE: Złe traktowanie sprzeciw - aqua-chan - 19-03-2010 15:40

No nie wiem, mi na przykład ten sposób nie działa Tongue


RE: Złe traktowanie sprzeciw - MyBijacz - 20-03-2010 12:39

No tak będzie więcej sposobów zarabiania PTZ ale pisali na hallway'u że dodadzą je w ciągu kilku następnych miesięcy. A to znaczy dla niektórych stratę PTZ bo im mija rok. Więc nie za miło.


RE: Złe traktowanie sprzeciw - Tech - 20-03-2010 13:29

Czy ja wiem, kto z tego forum zarejestrował się wcześniej niż we wrześniu i nie wydał jeszcze żadnych ze swoich PTZ niech podniesie rękę Tongue


Poza tym pisali, że przedłużą nam czas wygasania PTZ i Z-listera jako, że jesteśmy wczesnymi członkami lockerz.


RE: Złe traktowanie sprzeciw - Aja - 20-03-2010 13:45

(20-03-2010 13:29)Tech napisał(a):  Czy ja wiem, kto z tego forum zarejestrował się wcześniej niż we wrześniu i nie wydał jeszcze żadnych ze swoich PTZ niech podniesie rękę Tongue


Poza tym pisali, że przedłużą nam czas wygasania PTZ i Z-listera jako, że jesteśmy wczesnymi członkami lockerz.

JaSmile i szczerze troche mnei to boli moglem nie zbierac ptz tylko wydac na byle co na poprzednim restocku...


RE: Złe traktowanie sprzeciw - ClubMen - 23-03-2010 20:40

Ja tam nie wiemm zobaczy sie jak będzie można zbierać ptz