Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! (/Temat-Sprzedam-MATH-CAPTCHE-Licencja-33620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Grze_chu - 19-03-2011 22:26

Ale skoro jesteś presellerem to powinieneś wiedzieć coś o tym co sprzedajesz...


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 22:32

(19-03-2011 22:26)Grze_chu napisał(a):  Ale skoro jesteś presellerem to powinieneś wiedzieć coś o tym co sprzedajesz...

wystarczające informacje masz podane w temacie Smile
moge Ci napisać że łamie ją w 5 mili sekund ale po co mam kłamać? nie zajmuje to ani ułamka sekundy i przechodzi tak szybko jakby math captchy wogóle nie było (oczywiście jest bo ją uzupełnia i samo wpisuje wynik).


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Vesperus - 19-03-2011 22:35

skusiłbym się gdyby była niższa cena bo mam czasy 11s


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Grze_chu - 19-03-2011 22:36

No właśnie dla mnie, jako że podchodzę do sprawy technicznie, wszystko jest przeliczane na milisekundy Big Grin

EDIT: myśle że bez filmika, albo wygranej na prawdziwym restocku nikogo nie przekonasz


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Driver - 19-03-2011 22:39

o własnie - zrób filmik i wstaw na yt


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 22:50

(19-03-2011 22:35)Vesperus napisał(a):  skusiłbym się gdyby była niższa cena bo mam czasy 11s

No to czas masz ciekawy jeśli nie używasz math captchy Smile pewnie byś zaoszczędził te 2-3 sek.

(19-03-2011 22:36)Grze_chu napisał(a):  No właśnie dla mnie, jako że podchodzę do sprawy technicznie, wszystko jest przeliczane na milisekundy Big Grin

EDIT: myśle że bez filmika, albo wygranej na prawdziwym restocku nikogo nie przekonasz

Spoko póki co mi nie zależy wiem że jak będzie pierwszy restock to ludzie się zgłoszą, a wtedy też cena podrośnie (jak zaczną wygrywać znacznie więcej to zapłacą każdą cene bo i tak zarobiąSmile )

(19-03-2011 22:39)Driver napisał(a):  o własnie - zrób filmik i wstaw na yt

sorry ale ocipiałeś Smile
zreszta po takim filmiku dalej każdy będzie pisał że fejk (takich filmów już jest pełno na yt).

@topic
Jesteście w pełni zabezpieczeni bo pieniążki wysyłacie do administracji nie do mnie to w zupełności wystarcza, jeśli coś nie działa to pieniążki Wam zwracają. Jeśli ktoś nie ma zamiaru zapłacić to niech sobie daruje bo traci swój i mój czas.


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - maki_ziom - 19-03-2011 22:52

na 7 dni sie nie opłaca, ponieważ nawet jakby ktoś kupił 1 dzień przed restockiem to na 50% może być fail restock
a ta cena to masakra


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 22:55

(19-03-2011 22:52)maki_ziom napisał(a):  na 7 dni sie nie opłaca, ponieważ nawet jakby ktoś kupił 1 dzień przed restockiem to na 50% może być fail restock
a ta cena to masakra

Już pisałem wyżej cena się nie podoba czy długość licencji to pa Smile
proszę o nie wpisywanie zbędnych komentarzy, ponieważ będą one raportowane a według regulaminu warnowane przez administracje Smile


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Grze_chu - 19-03-2011 23:08

LessiPL, powiem tyle... z takim podejściem i aroganckim stosunkiem do potencjalnego klienta nic nie sprzedasz... chyba że ktoś ma w d***e to z kim prowadzi interesy. Tyle w temacie.


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 23:17

(19-03-2011 23:08)Grze_chu napisał(a):  LessiPL, powiem tyle... z takim podejściem i aroganckim stosunkiem do potencjalnego klienta nic nie sprzedasz... chyba że ktoś ma w d***e to z kim prowadzi interesy. Tyle w temacie.

Owszem jestem arogancki,
jednak to chyba moje zmartwienie czy coś sprzedam a nie Twoje czyż nie? wiec sobie daruj.

Wiem że potencjalnych klientów znajde w czasie restocku, a nawet jeśli ich nie znajde to narzekać nie będę z lockerz mam takie dochody że sprzedawanie czegoś za grosze po prostu mi się nie opłaca. Obecnie jestem jedyną osobą, która oferuje możliwość korzystania z math captchy.
Ale serio jeśli chętnych nie będzie to mam to w dupie Smile Bo swoje i tak zgarne.