Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! (/Temat-Sprzedam-MATH-CAPTCHE-Licencja-33620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 21:35

Witam,

jestem presellerem math captchy - jest kompatybilna z lrc sama wpisuje wynik. Licencja czasowa na 7 dni = 50$ gwarantowane działanie, oczywiście można wziąść jakiegos moderatora lub admina na pośrednika jeśli ktoś obawia się że chce go oszukać (wpłacacie mu kase jeśli działa on wpłaca mi). Licencja jest czasowa by nikt nie udostępniał ani nie odsprzedawał kodu dalej.

Chętnie proszeni są o zgłaszanie się w temacie.


PS. Licencje sprzedaje tylko i wyłącznie dla użytkowników zarabiam.com
dziękuje również administracji zarabiam.com za pomoc przy konfiguracji mojego serwera Smile


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Driver - 19-03-2011 21:37

daj do recenzji komus i wtedy niech napisz ten ktos czy dziala i wgl


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 21:39

Co ma tu czego recenzować czytaj pierwszy post, kase mozesz placic do administracji forum, jesli ktos mi nie wierzy - ja konfiguruje Ci math captche jak dziala to dostaje kase.


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Driver - 19-03-2011 21:40

drogo troche


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 21:41

Zależy jak na to patrzeć Smile z math captcha możesz brać macbooki bez niej możesz popatrzyć jak inni biorą Smile


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - dawajrowa - 19-03-2011 21:54

Działa na symulatorach ?


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - tomko111 - 19-03-2011 22:20

Jeśli ta math catpcha działa na zasadzie 'cookies' to możesz pomarzyć o jej poprawnym działaniu.
Na symulatorach może działać, natomiast na restocku nie zadziała.


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Grze_chu - 19-03-2011 22:20

Ja mam pytanie czysto techniczne: w ile milisekund łamie kod?


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - Vesperus - 19-03-2011 22:23

limit czasowy jest bez sensu bo restocki są raz na kilka tygodni więc mam dać 50$ żeby na jednym restocku być szybszy o 1,5s ?


RE: Sprzedam MATH CAPTCHE - Licencja ! - LessiPL - 19-03-2011 22:24

(19-03-2011 21:54)dawajrowa napisał(a):  Działa na symulatorach ?

Oczywiście

(19-03-2011 22:20)tomko111 napisał(a):  Jeśli ta math catpcha działa na zasadzie 'cookies' to możesz pomarzyć o jej poprawnym działaniu.
Na symulatorach może działać, natomiast na restocku nie zadziała.

Na generalnym działa tak samo jak na symulatorach.

(19-03-2011 22:20)Grze_chu napisał(a):  Ja mam pytanie czysto techniczne: w ile milisekund łamie kod?

Tak szybko że nawet nie zauważysz kiedy zostanie wpisana, jestem presellerem a nie autorem kodu. Jednak wynik jest wpisany szybciej niż zobaczysz równanie.
(19-03-2011 22:23)Vesperus napisał(a):  limit czasowy jest bez sensu bo restocki są raz na kilka tygodni więc mam dać 50$ żeby na jednym restocku być szybszy o 1,5s ?

Nikt Ci nie każe kupywać Smile osoby które wyciągają czas po 11-15 sekund na pewno się skuszą, bo te pare sek dzieli ich od konsol czy imaców.