Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin Marcowego restock'u!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Regulamin Marcowego restock'u!!! (/Temat-Regulamin-Marcowego-restock-u-3361)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - Paviano - 17-03-2010 08:31

Ja w tym restocku nic nie wezmę. Napisali w kolejnym newsie, że dodadzą dużo nowych filmików, muzykę i gry więc lepiej poczekać i wziąć coś dobrego niż grę Smile


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - KristopheR - 17-03-2010 10:05

Dokładnie, ja tak samo Smile
Może się przejdę bo z tymi cenami to tylko ściema abyśmy mało nagród wyrwali :]
Ale raczej i tak nic nie będę brał Smile


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - Mlody666 - 17-03-2010 11:44

A mi się wydaje że robią taki manewr bo to w końcu będzie ostatni restock przed zmianami na stronie czyli finalną wersja Lockerz.
Tak się zaczytałem i nie rozumiem waszych postów w stylu "no to lockerz mówię PaPa na zawsze" itp. Ludzie przeciez wiadomo że lockerz na nas tez zarabia i nie będa rozdawac za darmo nagród to oczywiste - zarejestrowałem się 2 tygodnie temu i mam 380 PTZ wiec jak by to tak wyglądało to przy obecnych cenach nigdy nie wyszli by na swoje! Osobiście czekam na sklepik i zbieram spokojnie PTZ, a tym co liczą ze za 2-3 tygodnie zbierania PTZ lockerz da im iPoda życze powodzenia w dalszym życiu w ekstremalnej naiwności...


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - gr1000 - 17-03-2010 11:47

widzę ze jak na razie to się można tylko dorobić koszulki a co w przyszłości to zobaczymy


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - Zythus - 17-03-2010 12:00

Można wszystkiego, jak wam nie pasuje to wyjść...


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - CARLOS - 17-03-2010 12:05

Ja sie z tym pogodziłem. W 50% przyznaje im racje...


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - arczyyy - 17-03-2010 12:21

nie bedzie tak latwo ;p;p i dobrze ;p


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - wikiwik16 - 17-03-2010 13:21

woel miec iPoda za 1500PTZ i w kazdej chwili go zamówić (chyba ze bedzie nie dostepny) niż czekac na restocki i miec nadzieje ze uda sie trafić coś przed innymi napalonymi.


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - krzych91 - 17-03-2010 13:52

(17-03-2010 13:21)wikiwik16 napisał(a):  woel miec iPoda za 1500PTZ i w kazdej chwili go zamówić (chyba ze bedzie nie dostepny) niż czekac na restocki i miec nadzieje ze uda sie trafić coś przed innymi napalonymi.

Na takie coś też bym nie liczył. Ludzie! Lockerz ma grubo ponad pół miliona użytkowników, naprawdę liczycie, że jak ruszy sklepik to będą dysponować nagrodą dla każdego? ;/ Sklepik będzie zapewne działał na zasadzie restocków, tylko pewnie będą one częściej. A to, że w każdej chwili będzie można zgarnąć iPoda to już tylko wasza bujna wyobraźnia...


RE: Regulamin Marcowego restock'u!!! - wikiwik16 - 17-03-2010 14:15

Ale nadzieje trzeba mieć. W końcu lepiej jest mieć wieksze grono "kupujacych" i sprzedawać wszsytko po nizszej cenie niż dowalic cene z kosmosu i miec "kilku chetnych".