Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perfumy - Tanio, Sprawdzone!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Perfumy - Tanio, Sprawdzone!! (/Temat-Perfumy-Tanio-Sprawdzone-33581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - znikajacypunkt - 24-03-2011 14:25

Dior Fahrenheit 100ml jak i 200ml? Sprzedajesz je w oryginalnym opakowaniu zafoliowane? Była by możliwość zrobienia zdjęcia z każdej strony opakowania wspomnianych perfum?


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 25-03-2011 08:12

Tak wszystko w oryginalnych, zafoliowanych pudełkach. Po weekendzie będą zdjęciaWink


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 28-03-2011 21:34

Dziś dostałem kolejną partię perfum, sprawdzane są przezemnie i mogę za nie poręczyć, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś obawy, mogę komuś zaufanemu z forum (admin, mod) lub ktokolwiek komu ufacie, wysłać perfum w promocyjnej cenie aby wyraził opinię. Mam nadzieję, że wtedy nabierzecie pewnościSmile Jeszcze dziś wyślę zdjęcia opakowań osobom, które o to prosiłyWink

Jeżeli któraś z zaufanych osób byłaby zainteresowana proszę o kontakt na PW dogadamy się co do cenyWink

Dostępne zapachy, które zostały:

Hugo Boss XY SUMMER EDITION 100ml <-- osobiście polecam bo używałemSmile
GUCCI RUSH 75ml - Damski

Wszystkie zafaliowane, nigdy nie używane. Zapraszam na PW


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 28-03-2011 21:38

Będą zdjęcia wesolutki ? Smile


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 28-03-2011 21:57

Pisz czego zdjęcia potrzebujesz to zaraz wyślęSmile


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 28-03-2011 22:04

Ok, znalazłem listę.

Nie masz męskich Emporio Armani - Diamonds?
Czym się różni Aqua Di Gio 200ml od 100ml? Cena ta sama...
Aqua Di Gio - 200 ml - zdjęcie
Dolce & Gabanna The one
Hugo Boss In Motion
Paco Rabbane one milion

Gdybyś mi mógł zrobić zdjęcia tych perfum. Smile


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 28-03-2011 22:09

Powyżej masz te, które mi zostały i mogę zrobić zdjęcia więc jeżeli jakieś potrzebujesz to pisz na gg 4303494

--Edit
Różnią się tylko pojemnością. Ja je mam w tej samej cenie, więc i sprzedaje w tej samej. Zależy od szczęścia, raz się trafi 100ml a raz 200mlSmile


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - Kilol - 28-03-2011 23:42

Kupiłem od Wesolutkiego 2 sztuki perfum. Jak dojdą to napiszę recenzję.Wink


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 29-03-2011 00:12

Dostępne zapachy, które zostały:

Hugo Boss XY SUMMER EDITION 100ml LIMITOWANA EDYCJA!<-- osobiście bardzo polecam bo używałemSmile
GUCCI RUSH 75ml - Damski

Cena: 100zł za sztukę + przesyłka

Przy zakupie dwóch ostatnich sztuk zniżka do 180zł! Drugi perfum możesz dać w prezencie lub sprzedać na allegro i wyjść na czysto!


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 29-03-2011 00:14

(28-03-2011 23:42)Kilol napisał(a):  Kupiłem od Wesolutkiego 2 sztuki perfum. Jak dojdą to napiszę recenzję.Wink

Jakie wziąłeś? Smile