Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perfumy - Tanio, Sprawdzone!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Perfumy - Tanio, Sprawdzone!! (/Temat-Perfumy-Tanio-Sprawdzone-33581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - rasiak221 - 19-03-2011 23:37

Hugo boss najlepszy.Wink


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 19-03-2011 23:39

Nie! Paco Rabanne i ma zajebiste opakowanie. Każda laska obok której przechodzę pyta: kto tak pięknie pachnie? Tongue

[Obrazek: 1802.jpg]


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 22-03-2011 12:23

Dziś wieczorem podam listę dostępnych perfumów. Zamówienia będę przyjmował do jutra wieczór. Nie sprzedaję przez allegro tylko PW, paczkę wysyłam pocztą polską, priorytet za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłacenie. Wczoraj sam odbierałem taką paczkę więc wygląda to tak, że miła Pani na poczcie dała mi paczkę i nożyczki, otworzyłem ją, sprawdziłem cały towar, gdy wszystko było ok podpisałem papier, że towar zgodny podpisałem odbiór i zapłaciłemSmile

Cena towaru + przesyłka płacicie Wy, 5zł za opcję otwarcia paczki pokrywam ja jako gratisTongue


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - mikolaj90 - 22-03-2011 15:47

O może akurat coś u Ciebie zamówię, jak spodoba mi się cena, ale akurat mogę na perfumy wydać Smile


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 22-03-2011 21:26

Lista dostępna pod adresem: http://www.speedyshare.com/files/27551629/perfumy.xls

Jest możliwość zakupu przez allegro! Zamówienia na PW przesyłać do jutra do 16. Towar dojdzie do mnie w ciągu 2 dni i będę rozsyłałSmile

Każdy perfum - 100zł = 100% oryginał! Testowane przezemnie!

GG: 4303494


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - ambrell - 22-03-2011 21:33

Puma Jamaica WOMANBig Grin


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 22-03-2011 21:59

Wesolutki jesteś w 100% pewny, że perfum jest oryginalny?
Kupiłem już raz na allegro "oryginalny", wszystko było pięknie, flakon identyczny, pojemnik też, tylko, że perfum trzymał bardzo krótko... i różnił się troszkę w zapachu.


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - Leopard - 22-03-2011 22:00

(22-03-2011 21:33)ambrell napisał(a):  Puma Jamaica WOMANBig Grin

Oooo...tak..Puma Jamaica Woman ^^. Pamiętam jak musiałem się cały nią wypsikać na sylwku jak w butelkę graliśmy..Tak wiem - offtop Big Grin.


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - wesolutki - 22-03-2011 22:13

(22-03-2011 21:59)tomko111 napisał(a):  Wesolutki jesteś w 100% pewny, że perfum jest oryginalny?
Kupiłem już raz na allegro "oryginalny", wszystko było pięknie, flakon identyczny, pojemnik też, tylko, że perfum trzymał bardzo krótko... i różnił się troszkę w zapachu.

Mam armaniego acqua di gio i wczoraj od 19 do dzisiaj do 13 pachniał;p


RE: Prośba - jakiego perfumu używasz? - tomko111 - 22-03-2011 22:19

Bardzo prosto przetestować czy produkt jest oryginalny. Idź do najbliższej perfumerii i popsikaj taki papierek co są w drogeriach, następnie zrób tak samo z Twoimi perfumami na innym papierku, porównaj zapach po jednym dniu, jeśli faktycznie stwierdzisz oryginalność i dasz za nią palec, biorę dwa flakony, jeden dla siebie, drugi dla dziewczyny. Wink