Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zamknięte tematy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zamknięte tematy (/Temat-Zamkniety-Zamkniete-tematy-33578)



[Zamknięty]Zamknięte tematy - kompik - 19-03-2011 10:55

Witam,
Zauważyłem, że masowo zamykane są tematy w Otrzymanych nagrodach. Trochę mało estetycznie to wygląda więc z mojej strony taka mała propozycja - przenoszenia tych tematów do Kosz/Spam/Archwium, ewentualnie mój sposób na takie tematy, których szkoda przenosić do archiwum a robią tylko sztuczny tłok: Stworzyć subforum w każdym dziale o nazwie na przykład: Archiwum potwierdzeń z Restocków, Archiwum potwierdzeń 24/7 itd, tam by były przenoszone zamknięte tematy.
Proszę moderatorów o niezamykanie do czasu kiedy wypowie się sam Administrator.


RE: Zamknięte tematy - tomko111 - 19-03-2011 11:03

W 100% się zgadzam, teraz jest za duży burdel.


RE: Zamknięte tematy - Admin - 19-03-2011 11:06

Moze na dzien dzisiejszy dobrze to nie wyglada,(tematy są sortowane od tyłu) ale po kilku dniach zacznie sie wszystko układać chronologicznie. Do kosza tego przenosić nie będziemy, stare tematy będą służyć za archiwum w bieżących działach. Nie ma tu póki co czego poruszać, na razie sprzątanie jest w ramach przygotowań. Śmieszą mnie troche osoby, które są prawdopodobnie "zazdrosne?" o rosnącą liczbe postów smodow.

W razie pytań sugesti zapraszam na pw.


[Zamknięty][Zamknięty]Zamknięte tematy - Admin - 19-03-2011 11:06

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.