Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Nieaktualne]Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! (/Temat-Nieaktualne-Sprzedam-Progmam-ktory-zmienia-ip-na-amerykanskie-33526)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - rasiak221 - 18-03-2011 15:54

Witam, mam do sprzedania program do zmiany twoje ip na amerykańskie.
Pewnie myślisz, znowu jakiś pajac chce mnie opieprzyć z moich pieniędzy.
Bez zbędnych komentarzy, pytać tutaj, aby każdy widział, że to nie kit.
Udostępniam to do recenzji adminowi.
Cena: 5$
W razie pytań pisać na pw.
Recenzja powinna być dziś wieczorem.
Zapłata: Paypal poprzez TOWAR.



Sposób na jaki na to wpadłem:
Wczoraj poczytałem trochę o tym, a, że jestem informatykiem, to no problem.


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - DJAd1 - 18-03-2011 16:02

Czym to się różni od zwykłych programów które zmieniają IP Smile i tak nas wykryją wiec kasa w błoto ;]?


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - tomko111 - 18-03-2011 16:05

Dokładnie. Pewnie to jakieś Hide ID Platinum, albo coś w tym stylu.
Kolego, tu jest zakaz sprzedawania nieswoich programów, no chyba, że to Twój to sorry. Smile


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - rasiak221 - 18-03-2011 16:09

Połowa poprawek moja jest.
Zgody nie mam od głównego producenta.
Tak więc przepraszam i proszę o zamknięcie tematuSmile
Na 3/4 forum jakich siedze, jest to dozwoloneWink
Pozdro.


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - DJAd1 - 18-03-2011 16:29

Ale my nie jesteśmy tym 3/4 forum Smile Dobranoc


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - matiss34 - 21-03-2011 22:18

(18-03-2011 16:29)DJAd1 napisał(a):  Ale my nie jesteśmy tym 3/4 forum Smile Dobranoc

Dziękuję Tobie też życzę miłych snów. A temat close.


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - Driver - 21-03-2011 22:24

Znam darmowy sposób ,wiec wg mnie program jest zbędny. Wystarczy wejść w google Tongue


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - rasiak221 - 21-03-2011 22:51

Wiem, temat dawno do usunięcia, jako że prawa autorskie są.
Pisać na pw to podam.


RE: Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - HoodS - 21-03-2011 23:19

widzę ucho pchasz co tylko możesz


[Nieaktualne]Sprzedam Progmam który zmienia ip na amerykańskie! - Magnus - 21-03-2011 23:21

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że treść tematu jest nieaktualna. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.