Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jak najszyciej kupowac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jak najszyciej kupowac (/Temat-Rozwiazane-Jak-najszyciej-kupowac-3351)



[Rozwiązane]Jak najszyciej kupowac - PysznyTemat - 16-03-2010 15:00

jak naszybciej kupowac na rostock ? wiem ze kazda sekunda sie liczy Big Grin i np jak sie czaje na ipoda 16gb to zalezy jaki kolor ? chodzi mi o to czy np na czarne i srebren rzuca sie najwiecej osob i nie warto tracic czasu i odrazu np niebieskiego wziasc


RE: Jak najszyciej kupowac - Kilol - 16-03-2010 15:03

Jeśli chodzi ci o iPody, to ja ostatnio polowałem na czarnego - Nano. Kiedy wbiłem na restock, to zielonego
już nie było. Może po prostu mają mniej sztuk zielonych.


RE: Jak najszyciej kupowac - PysznyTemat - 16-03-2010 16:10

a jak z tym kupowaniem widzialem w jednym temacie inni wykrecala czas ok.10s kupienie czegos


RE: Jak najszyciej kupowac - Kilol - 16-03-2010 16:16

Tak, bo restock (wystawienie nagród) zazwyczaj tyle trwa. Chodzi tutaj o te najbardziej wartościowe nagrody, czyli
PSP, iPody, Xboxy. Te mniej cenne rzeczy utrzymują się nieco dłużej, ale i tak musisz się spieszyć.


RE: Jak najszyciej kupowac - PysznyTemat - 16-03-2010 17:57

ale jak najszybciej kupowac jest jakis program zeby nacisnac jakis skrot i zeby dane sie wypelnily ?


RE: Jak najszyciej kupowac - Kilol - 16-03-2010 17:58

Tak, autofill. Jest na forum w poradnikach.Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jak najszyciej kupowac - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.