Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) (/Temat-5-z-5-restockow-juz-dzisiaj-NIE-W-SOBOTE-33501)

Strony: 1 2 3 4


5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - tomko111 - 18-03-2011 10:18

[Obrazek: 5xredemption.jpg]

Wiele osób dałoby głowę uciąć, że restock odbędzie się w sobotę, tymczasem Lockerz poinformowało, że odbędzie się on już dzisiaj.

Lockerz wysyłało maile osobom, które kwalifikują się na restock, nie mniej jednak nie załamujcie się, wiele osób, które nie dostały maila MOGŁY się zalogować wczoraj i zamówić nagrodę na PTZ PLACE.

Jedno jest pewne, nagrody będą znów schodzić bardzo szybko, gdyż praktycznie już każdy ma kilka kont na Lockerz.

Cytat:Are you ready to turn your PTZ into prizes? Phase 5 of 5X Redemption is coming, and you're eligible for it. Phase 5 is a General Redemption for all members that joined Lockerz prior to March 7, 2011. However, if you won in ANY redemption in the history of Lockerz, you do not qualify for this redemption.

It begins on Friday, March 18th between 4pm and 8pm EDT (8pm to midnight GMT).

Check out the catalog of prizes here. Make sure you're earning all the PTZ you'll need for the big event, and stay tuned to PTZ Place - you won't want to miss it!
Here are a couple reminders about the Redemption:

Lockerz Mobile is still in beta testing, so the Redemption will be available in desktop version only.
Please review our new international shipping policy and Redemption Terms.

-The Lockerz Crew


Jesteś gotowy aby wymienić swoje PTZ na nagrody? 5 z 5 restocków nadchodzi i Ty jesteś zakwalifikowany. 5 RESTOCK jest generalnym wykupieniem dla wszystkich użytkowników którzy dołączyli na Lockerz do 7 marca, 2011r. Jednakże, jeśli wygrałeś coś na KTÓRYMKOLWIEK w historii Lockerz restocku, nie kwalifikujesz się do dzisiejszego wykupienia (tj. zobaczysz sorry you're not in this redemption Lol )


Restock odbędzie się DZISIAJ (18 marca 2011r.) pomiędzy godziną 21, a 1 czasu polskiego.

Zobacz katalog nagród w kategorii "redeem". Upewnij się, że zarobisz PTZ które będą potrzebne Ci na to wielkie wydarzenia, bądźcie czujni na PTZ place - nie chcecie przegapić tego restocku!

Poniżej kilka przypomnień o restocku:
Lockerz Mobile jest wciąż w fazie testów, więc wykupienie będzie dostępne tylko na pulpitach ;P

Przejrzyjcie nasze nowe zasady wysyłki nagród dla zagranicznych użytkowników.

jeśli pomogłem, kliknij przycisk reputacji Cool


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - pitfromhell - 18-03-2011 13:13

To jest bez sense Big Grin Dostałem E-mail na konto, na którym wygrywam już od roku Big Grin A na tym "czystym" cisza Big Grin


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - krysia9545 - 18-03-2011 13:17

@pitfromhell
Mam to samo. Na koncie, którym zamiawiałem kilkakrotnie dostałem maila, że się kwalifikuję, a na to, na którym mam 10k i zero zagród nic...


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - Twixek - 18-03-2011 13:17

(18-03-2011 13:13)pitfromhell napisał(a):  To jest bez sense Big Grin Dostałem E-mail na konto, na którym wygrywam już od roku Big Grin A na tym "czystym" cisza Big Grin

Tak samo.
Może fail ? ;d Hm.. ustawić to konto w LRC ? Macbook mój jakby tak było ;d


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - tomko111 - 18-03-2011 13:25

Oni chyba wysyłali tego maila do wszystkich, tylko nie doszedł. Bo napisali, że się kwalifikuję, ale poniżej...

However, if you won in ANY redemption in the history of Lockerz, you do not qualify for this redemption.


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - pitfromhell - 18-03-2011 13:28

Tak Tak, też to zauważyłem. Na programiku ustawiam czyste konto Big Grin


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - zioomek65 - 18-03-2011 13:55

Z racji że nie mam dostępu na dzisiejszy restock mogę spróbować komuś coś zamówić. Biorę 40% z refundacji nagrody. Posiadam LRC PRO oraz ER PRO i skrypt do kapczy Chętni pisać na PW


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - cinexik - 18-03-2011 14:05

ja tak samo, na zbanowane konto mail a na czyste nic Big Grin
bedzie kampionko Wink


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - SilverNight - 18-03-2011 14:17

Wczoraj nic nie wygrałem Sad Mam nadzieję,że dzisiaj coś urwę Smile Ostatni res przydałoby się coś urwać Big Grin Ale zapewne będzie cięzko ;/ jeszcze jak używam tylko javy ;/


RE: 5 z 5 restocków już dzisiaj (NIE W SOBOTĘ!) - cinexik - 18-03-2011 14:21

a na pewno jest dziś?
kiedyś było chyba napisane, że co 48h