Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamawianie do KurierUS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamawianie do KurierUS (/Temat-Rozwiazane-Zamawianie-do-KurierUS-33494)



[Rozwiązane]Zamawianie do KurierUS - Tech - 17-03-2011 23:21

Siema, miał ktoś kiedyś kontakt z firmą KurierUS? Ja tam zamówiłem jedną rzecz z 24/7, minęło już 1,5 miesiaca i dalej jej nie ma. Teraz nie za bardzo wiem czy pisać do Lockerz czy może lepiej do tej firmy.

Tak więc, zamawiał ktoś tam? Jak wyglądają sprawy z wysyłką itp?


RE: Zamawianie do KurierUS - maciek49 - 18-03-2011 00:08

poszukaj w przesyłkach niezidentyfikowanych- http://www.kurierus.com/page/Niezidentyfikowane


RE: Zamawianie do KurierUS - nikaraqula26 - 18-03-2011 10:39

A dostales info, że locerz wyslało paczke?


RE: Zamawianie do KurierUS - InTeR - 18-03-2011 14:04

(18-03-2011 10:39)nikaraqula26 napisał(a):  A dostales info, że locerz wyslało paczke?

Lockerz tylko przez pewien okres czasu wysyłało takie info (może tydzień), a teraz znowu nie wysyła Wink


RE: Zamawianie do KurierUS - Tech - 18-03-2011 15:21

Hm, nie znalazłem swojego nazwiska w przesyłkach niezidentyfikowanych. Trzeba będzie napisać do lockerz ;s


[Rozwiązane]Zamawianie do KurierUS - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.