Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna (/Temat-Lockerz-nie-ogarnia-Baza-ogolna-33488)

Strony: 1 2


Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - BartuS - 17-03-2011 22:00

Wrzucamy tu różne przypadki typu Lockerz nie ogarnia. Dla poprawienia humoru Wink


-------

Zamówiłem na jakimś resie butle aluminiową i naklejkę. Naklejkę dostałem, a butli nie. Napisałem więc maila:

Kathy odpisała do mnie tak:
Cytat:I know that the snowboard sticker redeemed on 1/26 was cancelled for violation of terms, the sports bottle may have been cancelled as well.

Best,
Kathy


Śmiech na sali. Nawet nie wie co wysyłają, a co anulują. Pozdrawiam Kejti i jej zajeb**ty system obsługi zamówień Lol Czekam na butelke Jerk2

Wpisujcie swoje historie !


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - D3S1DER1UM - 17-03-2011 22:04

Napisałam do Kathy w sprawie 25$ wygranych na restocku. Jako zwrot dostałam dwa meile z gratulacjami że pieniądze zostały wysłane. Wchodzę na paypal a tam nie ma tych pieniędzy więc napisałam ponownie do Kathy że tych pieniędzy nie mam i nie zostały one do mnie wysłane.
W odpowiedzi dostałam że w ciągu 4 tygodni zostaną wysłane.
Oczywiście do dziś ich nie dostałam Jerk.


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - DDK - 17-03-2011 22:24

Wystarczy że dam słowo restock i już są opisane 313109238 faili w jednym słowie Big Grin


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - Riddler - 17-03-2011 22:57

Możecie się ze mnie pośmiać:

Na lutowym restocku zamówiłem ręcznie 25$ (nie mam kasy na bota, liczyłem, że jak mi przyślą pieniądze to zainwestuję w LRC). Dzisiaj dostałem anulacje... Lol
I jak tu być uczciwym...


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - cinexik - 17-03-2011 23:49

a ja dostalem 2 potwierdzenia 2 paypali 25$ kazdy, których nawet nie wygralem.
do dzis nie dostalem ich, a pisalem ;/

druga rzecz, 18 lutego zamowilem w shopie aparat i do dzis cisza Big Grin


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - DonHoracy - 18-03-2011 07:15

Ja kiedyś napisałem do tej lodziary maila w stylu "gdzie jest moja paczka" a ona odpisała mi jak zresetować hasło do konta.
Wiem, że w dzisiejszych czasach na taki luksów jak cukier mogą sobie pozwolić tylko najbogatsi ale żeby go od razu wciągać?


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - norek - 18-03-2011 08:36

ja napisałem do kathy w sprawie zamówienia z shopu i napisała że nie mam takiego zamówienia, a gdy napisałem prosto do lockerz to napisali, że zamówienie jest przetwarzane, jeszcze dostałem e-maila że jestem dopuszczony do restocku na którym nie powinno mnie być


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - ketrab - 18-03-2011 10:19

Ja kiedyś wygrałem 200$ i po kilku dniach dostałem potwierdzenie. Pare dni później Lockerz wysyłało pieniądze, jak ja nie dostałem pieniędzy, tylko...potwierdzenie nagrody...


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - mateusz171294 - 18-03-2011 11:40

ja jakies 4-6 tyg temu zamóiłem na aukcjach 25$
po 5 dniach dostalem na pp 25$
po 7 dniach dostalem drugie 25 - chyba pomylka
po kolejnych 14 dniach dostalem kolejne 25$ - podejzewam że refundacja... Big Grin

Pozdrawiam 3 w cenie 1 ;d;d;d

nie licząc surer failów...;d


RE: Lockerz nie ogarnia - Baza ogólna - cinexik - 18-03-2011 12:47

a ja nigdy nic nie dostalem od lockerz więcej niz powinienem Sad
ale maja spore zaleglosci z potwierdzeniami ....