Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Informacja (/Temat-Informacja-3347)

Strony: 1 2 3


Informacja - Tidus - 16-03-2010 14:11

QDay widocznie miało duży problem ; /

"Szanowni użytkownicy!

Mieliśmy dużą awarię spowodowaną uszkodzeniem dysku przez co utraciliśmy bazę danych, znajdującą się na http://www.linuxpl.com.
Kopie były robione za rzadko, co w dzisiejszych czasach jest niedorzeczne. Dostawca hostingu nie poczuwa się do odpowiedzialności, choć należało to do jego obowiązków.

Zostaliśmy całkowicie tym zaskoczeni dziś rano i nie mieliśmy na to wpływu. Nie wykluczamy też sabotażu.
Ostatni backup, jaki udało się odzyskać, pochodzi z 5.03.2010 (zaostrzyliśmy już procedury związane z kopiami zapasowymi).
Nasza irytacja sięga zenitu, ale cóż... trzeba iść do przodu.

Wszyscy użytkownicy, którzy założyli konta w dniu 5 marca i później muszą wykonać próbę logowania. Jeżeli będzie ona nieudana muszą założyć konta na nowo. Bardzo za to przepraszamy.
W związku z tym postanowiliśmy wyzerować bazę EXP, do piątku zadania EXP będą udostępnione dla wszystkich bez limitu dziennego. Natomiast od dzisiaj do piątku questy dzienne, które pojawiły się od początku istnienia serwisu będą warte 4Q.

Utracie uległy między innymi wszystkie reflinki, jak również baza zaproszonych przyjaciół z czasu po 5.03, co zdajemy sobie sprawę, jest trochę uciążliwe.

Przepraszamy wszystkich najmocniej, zapraszamy dalej do zabawy i oby takie sytuacje już nigdy się nie powtórzyły.

Z poważaniem
Ekipa Qday.pl"


Niestety wiekszosci osob pewnie konta zostaly usuniente.


RE: Informacja - Paviano - 16-03-2010 14:16

No cóż. Szkoda, że exp się usunął cały i trochę Q, ale Q to łatwo nadrobić, a nawet przegonić. Co do EXP ciekawe co zamierzają z nim zrobić. Może jakąś grę dadzą dla EXP Big Grin


RE: Informacja - ToMo - 16-03-2010 14:17

Poodswiezasz exp i mozesz odpowiadac szybciutko na kazde Tongue


RE: Informacja - Sglaz3 - 16-03-2010 14:17

prawie 2 razy więcej pkt mam.^^


RE: Informacja - szulakaluble - 16-03-2010 14:21

Mozecie sie zalogowac?
Wszyscy użytkownicy, którzy założyli konta w dniu 5 marca i później muszą wykonać próbę logowania. Jeżeli będzie ona nieudana muszą założyć konta na nowo.

Ja zakładałem 23 lutego i nie moge... Jesli bede musiał nowe zakładac to sie ostro wkur.........i cos im napisze


RE: Informacja - hugoboss15 - 16-03-2010 14:27

Szczerze mówiąc mi to na lepsze wyszło. Gorzej z tymi co nazbierali pkt za refy

@Edit
Z logowaniem nie mam problemu a zarejestrowałem się 27 lutego


RE: Informacja - Kiziordzn - 16-03-2010 14:40

A ja nie moge na EXP odpowiadać, tzn raz mogę ale reszte razy już nie.
No i tylko 1EXP za pytanie jest, będę miał mniej niż miałem.


RE: Informacja - Aja - 16-03-2010 14:49

(16-03-2010 14:40)Kiziordzn napisał(a):  A ja nie moge na EXP odpowiadać, tzn raz mogę ale reszte razy już nie.
No i tylko 1EXP za pytanie jest, będę miał mniej niż miałem.

Działa tylko musisz odswierzyc strone


RE: Informacja - robos85 - 16-03-2010 14:50

w newsie jest - że po odpowiedzi trzeba odświeżyć stronę


RE: Informacja - Tidus - 16-03-2010 14:54

No własnie Big Grin!