Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odkręcona obudowa czy nie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Odkręcona obudowa czy nie ? (/Temat-Odkrecona-obudowa-czy-nie-33460)

Strony: 1 2


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - rasiak221 - 19-03-2011 00:25

Zawsze jest to lepiej, polecam wymienić wiatraczek i tyle.
U mnie komp pare dni chodzi pod rząd, i nic mu nie maWink


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - Daminn - 19-03-2011 00:27

Wszystko zależy od obudowy. Jak masz Przód tył wentylatory to nie zdejmuj, bo zaburzysz cyrkulację.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 19-03-2011 10:34

Wentylatory mam tylko z tyłu. Jeden na radiatorze procek chłodzi i jeden na obudowie na samym tyle.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - Daminn - 19-03-2011 13:31

Zamiast robić kolejne bezsensowne tematy ściągasz coretemp i gpu-z odpalasz i grasz i patrzysz jakie temp miałeś przy otwartej, a jakie przy zamkniętej budzie.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 19-03-2011 23:34

Powiedz mi jaki to temat dla Ciebie z sensem ? Jeżeli nie zauważyłeś to to jest Off-Topic i w moim temacie nie widzę nic bezsensownego. Jednak każdy ma inne poglądy.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - rasiak221 - 19-03-2011 23:38

Dokladnie, wywnioskujesz i po sprawie.Wink


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 20-03-2011 11:12

Ściągnąłem SpeedFan i polecam wszystkim. Można go schować do Traya, zmieniać prędkość obrotową wentylatorów itp. Można również ustawić przy jakiej temperaturze ma ostrzec.

Mi pokazuje temperaturę przy odkręconej obudowie:

Temp1: 35 C
Temp2: 35 C
Temp3: 25 C
HD0: 30 C
Temp1: 40 C
Core: 15 C


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - n1dor - 20-03-2011 11:22

Ja czasami jak gram kilka godzin w jakas super wymagajaca gre i slysze jak wiatraki głosno pracuja to odkrece obudowe i otworze okno (jak jest chlodno) to zawsze tempteratura spadnie oraz wydajnosc komputera sie poprawi. pozdrawiam.