Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odkręcona obudowa czy nie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Odkręcona obudowa czy nie ? (/Temat-Odkrecona-obudowa-czy-nie-33460)

Strony: 1 2


Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 17-03-2011 17:52

Jak uważacie, lepiej mieć odkręconą jedną obudowę od komputera czy nie ? Da to lepsze ubycie ciepła z komputera ? Pytam się z ciekawości.

Pozdrawiam


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - MotorniczyTramwaju - 17-03-2011 17:59

Na pewno cyrkulacja powietrza się poprawi, lecz nie sądzę, aby w diametralny sposób zmieniło to charakterystykę pracy komputera. Jeśli trzeba, to najlepiej zainwestować w jakieś chłodzenie Wink


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - nickluk - 17-03-2011 19:27

Jeśli masz tunel w obudowie do nie (czasami gorzej chłodziSad) a jak nie masz to możesz próbować ale sprawdzaj temp. lato sie zbliża a chyba nie chcesz dymu z kompa Tongue


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - Grabowkers - 17-03-2011 19:33

Mi kiedyś poszedł dym z kompa i od tego czasu mam zdjętą obudowę. Lol


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - paskur - 17-03-2011 19:41

Jeśli masz starego trupa to otworzenie pewnie poprawi temperatury,
jesli masz dobra obudowe to otworzenie zaburzy jej prawidłową cyrkulację powietrza i może się bardziej grzać


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 17-03-2011 21:09

Jutro dam fote obudowy i powiecie czy lepiej zdjąć czy nie Smile Nazwy nie znam.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - paskur - 17-03-2011 21:55

ja jak zdjąłem kiedys w starym kompie mialem wypadek z colą Big Grin
wybuchla mi butla i poszlo na caly pokoj i do kompa, naszczescie to byl pancernik i po 2 dniaach się włączył


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - SilverNight - 17-03-2011 23:51

Ja mam starego kompa i cały czas jedną otwartą obudowę Smile Ale czasami grzeje lepiej niż kaloryfer Big Grin


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - mikolaj90 - 18-03-2011 19:22

Zdjęcia nie będę wstawiał jednak, ale mam kompa 2 lata.


RE: Odkręcona obudowa czy nie ? - Arekxxl - 18-03-2011 20:36

Jak ci się nie przegrzewa to po co, sprawdź temp. procka i karty graf i oszacuj sobie