Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nagrody z Restocku 25 Lutego! (/Temat-Nagrody-z-Restocku-25-Lutego-33438)

Strony: 1 2


Nagrody z Restocku 25 Lutego! - pitfromhell - 17-03-2011 10:38

[Obrazek: wyplata.jpg]

Witam!

Dzisiaj rano dostałem E-maila o treści:
Cytat:Dear Lockerz Member,

Congratulations! Your PTZ Place order for the 25 February Redemption has been approved! Check out more information below.

As you may know, winners with shipping addresses outside the US will receive a cash payment based on the prize's approximate retail value. The fund amount for this prize is non-negotiable and will be delivered to you via PayPal or AlertPay only.

To make sure that the cash is delivered to you within 7 business days, please email [email protected] within 48 hours to let us know whether you would like to receive these funds from either PayPal or AlertPay no later than 18 March 2011.

Please note that Lockerz will only deposit funds into a PayPal or AlertPay account that has the same email address you use to log-in at Lockerz. Therefore, your PayPal or AlertPay email address must match your Lockerz email address.

If we do not hear from you within 48 hours of this writing, we will assume you are not interested in receiving your prize and it will be cancelled.

If you are not registered with either PayPal or AlertPay, you can sign up with one of them using the email address you use with Lockerz.

If you have any questions, please email [email protected].

The Lockerz Crew

To znaczy, że należy wybrać gdzie chcemy dostać pieniążkiSmile
Radzę wszystkim posprawdzać swoje skrzynki E_mailowe, ponieważ są tylko 2 dni by odpisać. W razie braku odpowiedzi w tym czasie nagroda zostanie ANULOWANA!!

Przypominam, że E-mail brzmi: [email protected]


A nie jak Lockerz podało: [email protected]...


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Tech - 17-03-2011 16:36

Heh, właśnie się zastanawiałem czemu mi meila nie wysłało na [email protected]. Lockerz nawet swojego adresu meilowego nie umie poprawnie wpisać ;s


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Monster - 19-03-2011 21:55

A jaką treść wiadomości należy do nich wysłać ?


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Kosto12 - 19-03-2011 22:06

Poprostu:

PayPal lub AlertPay


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - sociak55 - 19-03-2011 22:42

email [email protected] na początku nie działał ale teraz chyba już działa więc radzę wysłać wiadomości na oba znając lockerz może to kolejny chwytBig Grin


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - pitfromhell - 20-03-2011 00:27

Faktycznie adres działa.................................................................
Wysłałem dzisiaj czyli 20, a można było tylko do 18... I po mojej nagrodzie....


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - ketrab - 20-03-2011 11:49

Dzisiaj dostałem odpowiedź w sprawie tego maila. Potwierdzenia z marcowego dojdą w ciągu max. 10 dni.


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Athemis - 20-03-2011 11:54

Ja pierdziele...dopiero wysłałem czyli 25$ poszło się pierd***lić, tak? ;/


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Scoobyx - 20-03-2011 11:54

A mi nic nie przysyłają.Odpisałem do nich i żadnej odpowiedzi. Ile można czekać? Kur..
Już 2 dzień. Powinni kase przelać już.


RE: Nagrody z Restocku 25 Lutego! - Coristo - 20-03-2011 11:58

Człowieku poczekasz sobie z 1miesiąc.Ja czekam na 7-8 refudnów z aukcji i telefon z SHOP'a i cisza....