Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! (/Temat-Sharecash-Dodaj-swoj-link-i-zarabiaj-3342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Lepir - 22-06-2010 23:52

sciagajcie pliki przez bramki proxy Smile to dobry sposob Smile ja mam jednak drobny problem i chcialbym zeby mi ktos wytlumaczyl...mianowicie jak wchodze przez bramke proxy z USA i wypelniam do konca jakas ankiete to czesto mi wyskakuje ze nie uzupelnilem call number ale ze cell number is invalid...wie ktos moze jak to obejsc albo moze mi ktos podac jakis fake numer tak tylko dla uzupelnienia? jesli zadziala to deklaruje sie tej osobie posciagac jej pliczki Smile

mi udalo sie na razie wypelnic 3 ankiety na swoje pliki przez proxy...2 z usa i 1 z kanady i mam juz na koncie 1,2$...mialbym znacznie wiecej gdyby nie ten nieszczesny cell number


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - CBOS - 23-06-2010 10:32

(22-06-2010 23:52)Lepir napisał(a):  sciagajcie pliki przez bramki proxy Smile to dobry sposob Smile ja mam jednak drobny problem i chcialbym zeby mi ktos wytlumaczyl...mianowicie jak wchodze przez bramke proxy z USA i wypelniam do konca jakas ankiete to czesto mi wyskakuje ze nie uzupelnilem call number ale ze cell number is invalid...wie ktos moze jak to obejsc albo moze mi ktos podac jakis fake numer tak tylko dla uzupelnienia? jesli zadziala to deklaruje sie tej osobie posciagac jej pliczki Smile

mi udalo sie na razie wypelnic 3 ankiety na swoje pliki przez proxy...2 z usa i 1 z kanady i mam juz na koncie 1,2$...mialbym znacznie wiecej gdyby nie ten nieszczesny cell number

prosze:

Cytat: 1116 S Dobson Rd
Mesa, AZ 85202
(480) 962-7575

Tutaj masz przykładowe pełne prawdziwe dane.

Jakich proxy uzywasz?


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Lepir - 23-06-2010 10:43

prosze:

Cytat: 1116 S Dobson Rd
Mesa, AZ 85202
(480) 962-7575

Tutaj masz przykładowe pełne prawdziwe dane.

Jakich proxy uzywasz?
[/quote]

takie dane mam...podales mi tu normalny numer telefonu ktory posiadam ale mi chodzi o cell number czy komorkowy bo przy nim zawsze wywala mi blad ze niewlasciwy :/...ale i tak dzieki za odzew... a jesli chodzi o bramke proxy to wpisuje w google "bramki proxy" i przewaznie losuje jakas amerykanska Smile


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - ambrosini - 01-07-2010 18:13

Pieniądze na założenie firmy 2010!
(Wydawnictwo Gazety Prawnej)


Płyta ukazała się z Gazetą DZIENNIK - GAZETA PRAWNA 18.05.2010r.

[Obrazek: 907123_1079808210.jpg]



Na płycie :

Do części nakładu „Dziennika Gazety Prawnej” dołączone zostaną praktyczne dodatki: płyta CD „Pieniądze na założenie firmy” (wtorek 18 maja) i książka „Samozatrudnienie” (środa 19 maja).

„Pieniądze na założenie firmy” - to kompendium wiedzy niezbędnej dla osób, które zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i zarejestrować własną firmę. Dzięki poradom ekspertów czytelnicy DGP bez trudu wybiorą optymalną formę prawną dla swojego przedsięwzięcia, dowiedzą się jak dopełnić wszystkich koniecznych obowiązków rejestracyjnych oraz jak uzyskać dotacje z Unii Europejskiej oraz z Urzędu Pracy. Płyta zawiera również wzory formularzy i umów niezbędnych do rejestracji i prowadzenia własnej firmy oraz obszerną bazę aktów prawnych.

Na płycie CD znajdziesz odpowiedzi na pytania:

Jak uzyskać dotacje z Unii i urzędu pracy?
Jak zarejestrować firmę?
Jak finansować działalność?
Jaką formę opodatkowania wybrać?
Jak pozyskać taniego pracownika z urzędu?


W PACZCE OBRAZ PŁYTY GOTOWY DO NAGRANIA NA CD

http://sharecash.org/download.php?file=879278


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - adamek1007 - 02-07-2010 12:00

A jak mozna pobierac pliki z tego serwisu?
Nie ma zadnych darmowyc ofert dla Polski.


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Bolt - 03-07-2010 11:39

Już nie można Sad


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - gutekintruz - 04-07-2010 15:18

wlasnie ze mozna Smile)


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - adamek1007 - 04-07-2010 16:14

(04-07-2010 15:18)gutekintruz napisał(a):  wlasnie ze mozna Smile)

A zdradzisz jak?


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Gizior89 - 04-07-2010 21:32

http://sharecash.org/download.php?file=897440
jest to link do mp3 : eminem - not afraid Big Grin


RE: Sharecash - Dodaj swój link i zarabiaj ! - Bolt - 04-07-2010 21:45

http://zarabiam.com/showthread.php?tid=9787 nowa lista!