Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji (/Temat-Sprzedam-2-nowe-metody-sharecash-cashfile-get4file-nie-youtube-daje-do-recenzji-33411)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 17-03-2011 20:55

(17-03-2011 20:38)n1dor napisał(a):  no to widze ze ta metoda jest bardzo pracochłonna jak oparta na forach.


nie jest pracochłonna, nie tylko na forach, rozbudowałem poradnik, teraz to są 3 metody): nawiązałem troszkę do youtuba Smile


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - InTeR - 18-03-2011 17:10

Dostałem poradnik do recenzji także recenzuje Wink
Za wiele się nie dowiedziałem. Pierwsze dwie "metody" to opisy jak używać pewnych programów, nie mam żadnych innych informacji.
Pierwsza metoda to po prostu kopia tego tematu: http://rapidhack.pl/viewtopic.php?t=4845&sid=82ef04e3d90140e39645870bf16a5087 <-- pomyślałem, że nie napisałeś nic sensownego tylko skopiowałeś i nawet źródła nie dałeś to mogę to dać użytkownikom.

Druga metoda spam spam spam, tyle o tym mogę powiedzieć Wink

3 metoda trochę czasu zabiera ale może być naprawdę efektywna. Nie zarobisz na niej tak hop-siup. Musisz dbać o "konto". Codziennie zaglądać Smile

Tyle mogę napisać, nie ma tutaj nic o youtube itp.

Oceniam 4/10 za "zerżnięcie". Zdjęć nie miałem bo dostałem wersję txt. Może w normalnej wersji są Wink
Pozdrawiam!


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 18-03-2011 17:13

Inter


dzięki za recenzje, szkoda że nikt nie kupił (: a 3 i 1 metoda naprawdę działają, 2 też nie jest zła. szkoda


Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Roben - 30-07-2012 11:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.