Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji (/Temat-Sprzedam-2-nowe-metody-sharecash-cashfile-get4file-nie-youtube-daje-do-recenzji-33411)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Killer - 16-03-2011 22:37

@up

dokladnie tak jak Roben napisal, recenzja goscia z 30 postami jest za przeproszeniem warta wielkie G Wink


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - matiss34 - 17-03-2011 14:07

Najlepiej daj komuś z ekipy, każdy im zaufa itp. Jak chcesz możesz mi też dać długo jestem na forum (rok) i na CF też sporo siedzę. Jak byś mi dał byłbym wszystko opisał i jeśli to by był porządny poradnik to zapłaciłbym.


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Yanke$ - 17-03-2011 14:50

a ja mam taka propozcje: moze Killer zrecenzuje?Smile


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - rasiak221 - 17-03-2011 15:45

';];'];'];


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 17-03-2011 18:52

(17-03-2011 14:07)matiss34 napisał(a):  Najlepiej daj komuś z ekipy, każdy im zaufa itp. Jak chcesz możesz mi też dać długo jestem na forum (rok) i na CF też sporo siedzę. Jak byś mi dał byłbym wszystko opisał i jeśli to by był porządny poradnik to zapłaciłbym.



matiss to wszelako nie jest poradnik, tylko DWIE METODY PROMOWANI WLASNYCH PLIKOW ZA POMOCĄ BOTOW I OKREŚLONEJ PRZESTRZENI.

moja zasada to kto pierwszy ten lepszy, Bboy napisal na pw i on zrecenzowal, nie jestem oszustem i nigdy nim nie bylem. Jeżeli ktoś kupi to kupi, kiedyś mie wyrobiono na ilocku. tez dalem poradnik do recenzi "ekipie" i mnie potem zbanowani u ukradziono miniporadnik. wiec sorry. nie wierze"ekipie"


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - InTeR - 17-03-2011 18:53

Nie ufałbym Wink BBoy to znany oszust, oszukuje cały czas!
Nie zdziwiłbym się jakby to były te same osoby.


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - rasiak221 - 17-03-2011 18:57

(17-03-2011 18:52)Kapitan statku napisał(a):  
(17-03-2011 14:07)matiss34 napisał(a):  Najlepiej daj komuś z ekipy, każdy im zaufa itp. Jak chcesz możesz mi też dać długo jestem na forum (rok) i na CF też sporo siedzę. Jak byś mi dał byłbym wszystko opisał i jeśli to by był porządny poradnik to zapłaciłbym.



matiss to wszelako nie jest poradnik, tylko DWIE METODY PROMOWANI WLASNYCH PLIKOW ZA POMOCĄ BOTOW I OKREŚLONEJ PRZESTRZENI.

moja zasada to kto pierwszy ten lepszy, Bboy napisal na pw i on zrecenzowal, nie jestem oszustem i nigdy nim nie bylem. Jeżeli ktoś kupi to kupi, kiedyś mie wyrobiono na ilocku. tez dalem poradnik do recenzi "ekipie" i mnie potem zbanowani u ukradziono miniporadnik. wiec sorry. nie wierze"ekipie"


Nie wierzysz "Ekipie" Nie ma kasy za poradnikWink
PROSTE!


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - n1dor - 17-03-2011 19:10

20$ to duzo ? ja rozpoczynając zarobilem w tydzien 20$ a nie mialem pojecie o co w ogole w tym chodzi...

tak w ogole, to nie kluczcie sie tutaj, jezeli kolega co sprzedaje nie chce recenzji to znaczy ze nie chce miec duzej sprzedazy, i nie wiem po co mu w tym pomagac.


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 17-03-2011 19:16

n1door



Ambrella zrecenzuje, wyslalem jej oferte na pw. jak zobaczy to odpisze.

Tylko żebyście się nie spodziewali kokosów. Każdy może sobie rowzinąć te metody na własny sposób. Jak powtarzam, jedna jest bardziej sensowna, druga mniej, ale kase z niej udalo mi się wyciągnąć.
Jest to oparte m.i na forach warezowych, jest ich spis, itp,


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - n1dor - 17-03-2011 20:38

no to widze ze ta metoda jest bardzo pracochłonna jak oparta na forach.