Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji (/Temat-Sprzedam-2-nowe-metody-sharecash-cashfile-get4file-nie-youtube-daje-do-recenzji-33411)

Strony: 1 2 3


Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 16-03-2011 20:52

Sprzedam 2 nowe metody promowania i rozsyłania plików cashfile+sharecash+get4file. Metody są świeże i skuteczne. Jedna bardziej, druga mniej, ale pozwoliły mi zarobić w tylko tygodniu ponad 14 $, a miesiąc wcześniej ponad 36 dolarów. Poradnik zawiera 2 metody( nie youtube!!!!) które mogą się okazać wielkim wypałem. Daję do recenzji pierwszemu lepszemu.

Uwaga! pierwsza osoba która kupi poradnik dostaje 21 e-mail do gazety za darmo!!

Cena poradnika: 5 $(na początku 5 egzemplarzy, jak będzie pomagać sprzedam więcej)

poradnik+ 50 kont youtube = 7 $ - promocyjna cena 50 kont youtube+ 2 nowe metody.


Dowód zarobków: http://img25.imageshack.us/i/get4filezarobkizamtody.png/ ( teraz nie stosuję czekając na wypłatę, dlatego zera)



GG; pisać w sprawie zakupu 34383665


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - BBoy - 16-03-2011 20:57

Polecam Poradnik!
Jest w nim wszystko jasno opisane co i jak.
PO KILKU MINUTACH MIAŁEM JUŻ PIERWSZE POBRANIE!
Bardzo ładna forma graficzna, bez błędów!.
Można łatwo się dowiedzieć wszystko co jest związane z zarabianiem.

Ocena:
6|6


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - kracz951 - 16-03-2011 20:59

Ja chce do recenzji Wink


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Lontek - 16-03-2011 21:01

Na pewno bardzo zaufany user z 31 postami ...

Daj komuś do recenzji z ekipy lub dużą ilością reputów ...


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - haggard - 16-03-2011 21:01

Jesli jest taka potrzeba możesz dać mi do recenzji. Jako członek ekipy rzetelnie zrecenzuję poradnik po zapoznaniu się z nim.


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 16-03-2011 21:02

Bboy jako pierwszy otrzymał na pw, on zrecenzował


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - BBoy - 16-03-2011 21:05

(16-03-2011 21:01)Lontek napisał(a):  Na pewno bardzo zaufany user z 31 postami ...

Daj komuś do recenzji z ekipy lub dużą ilością reputów ...

A w czym Ci to przeszkadza?? Jeśli nie mam 1000 repów to nie umiesz czytać??
A jeśli nie chcesz kupić to WYPAD.


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Kapitan statku - 16-03-2011 21:09

Panowie Bboy i lontek bez kłótni pod MOIM postem, Bboy sie pierwszy zgłosił na pw i on otrzymał poradnik i zrecenzował


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - kracz951 - 16-03-2011 21:18

Co mamy się nie kłócić daj więcej sztuk do recenzji Wink


RE: Sprzedam 2 nowe metody sharecash+cashfile+get4file(nie youtube!!!) - daje do recenzji - Roben - 16-03-2011 21:27

Dla jasnosci Tylko EKIPA FORUM moze recenzowac.