Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plus Express - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Plus Express (/Temat-Plus-Express-33408)



Plus Express - Lontek - 16-03-2011 20:40

Witam. Jak uzbieram kasę będę wysyłał paczkę z PE do PL. Jeżeli ktoś jest uprzejmy może mi pożyczyć. Jest temat w Zamienię. Ale nie ważne

Doszło mi za wysyłkę x$. I tę pieniądzę Paypalem trzeba wysłać normalnie (PP pobiera prowizję chyba) czy jak prezent czy w inny sposób ?


RE: Plus Express - tomko111 - 16-03-2011 20:45

PE jest już zablokowane, lecą anulacje na nowy adres.
Źródło: konkurencyjne forum.


RE: Plus Express - Lontek - 16-03-2011 20:49

Ale ja już mam rzeczy w PE spakowane gotowe do wysyłki tylko trzeba zapłacić


RE: Plus Express - Leopard - 16-03-2011 20:56

Nie ma znaczenia jaki sposób płatności wybierzesz (towary, usługi, prezent). Ja wybrałem towary i nie było żadnych problemów.


RE: Plus Express - cinexik - 16-03-2011 21:17

Ja wysłałem jako prezent i też nie było problemów Wink


RE: Plus Express - InTeR - 18-03-2011 14:11

Tak jak koledzy wyżej, nieważne jak wyślesz Wink PE też nie może Cię namawiać do wysyłania jako prezent jak płacisz za jakieś usługi ale wiadomo jak wyślesz jako prezent to Kowalski sobie trochę więcej zarobi Wink


RE: Plus Express - cinexik - 18-03-2011 14:22

Tak, ja teraz też zleciłem pakę, zapakowali mi, dane do wysyłki dali i zapłaciłem jako Krewni > Inne.
Czekam na wysyłke Tongue


RE: Plus Express - NaoS - 18-03-2011 14:25

A ja zawsze wysyłam jako zapłata za usługę ;p