Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pożyczka (/Temat-Pozyczka-33392)



Pożyczka - Lontek - 16-03-2011 16:09

Witam. Chciałbym się zwrócić do was drodzy userzy z prośbą o pożyczenie mi 18$ na PP. Oddałbym z jakimś %, powiedźmy 20$

Oddam 10$ jak uzbieram tym miesiącu na CF a resztę na początku maja Wink

Żadnych kruczków. Wszystko czarno na białym Big Grin

Chętny PW. Podam swój Paypal Smile


RE: Pożyczka - Lontek - 17-03-2011 22:52

Ewentualnie oddam 20$ na AlertPaya jak wypłacę z Cashfile a jeżeli nie to się z kimś zamienie za PP Big Grin


RE: Pożyczka - Kapitan statku - 18-03-2011 23:02

powodzenia z tyloma postami Smile


RE: Pożyczka - Driver - 18-03-2011 23:07

@up


posty nie maja nic do rzeczy - liczy sie reputacja i ile dana osoba jest na forum


RE: Pożyczka - Lontek - 21-03-2011 15:09

Aktualnie na CF mam 13.2$ więc jeżeli komuś pasuje na początku kwietnia z 15$ ( NA ALERTPAYA) może będzie i 5$ z restocku mi przyjdzie na PP ( nie wiem kiedy).

Jak komuś pasuje większość na Alertpaya i reszta na Paypala ( chyba, że zbiorę 20$ na CF) to PW Smile


RE: Pożyczka - Lontek - 24-03-2011 10:51

Aktualnie na CF 16.18$ więc możliwe, że nawet mógłbym oddać 20$ na AlertPaya przy dobrych wiatrach albo 15$ na AlertPaya i 5$ na Paypal z restocku Smile

Więc dalej aktualne Smile