Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagadka Dominatora ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zagadka Dominatora ! (/Temat-Zagadka-Dominatora-33391)



Zagadka Dominatora ! - Dominator - 16-03-2011 16:00

[Obrazek: dominator_black.jpg]


Jak wiadomo, od dłuższego czasu są zagadki na mojej stronie, początkowa wersja była bardzo słaba v1.0, teraz obecnie jest wersja v5.6 (Dziękować DDK za style CSS Big Grin), system zagadki jest dobry - nie ma w nim żadnych błędów.
Zagadki odbywają się na forumowym SB w różnych godzinach. Musicie często siedzieć na SB by uczestniczyć w zagadce i wygrać.

Ale o co chodzi ?

Chodzi tutaj o to że; ja piszę "Zagadka is now LIVE at ...", wtedy jest - należy wejść na stronę którą podam po słowie "at", będzie pytanie na które trzeba odpowiedzieć ... jak odpowiesz dobrze to przeniesie Cię na "zwycięską" stronę gdzie będziesz musiał przepisać wyraz ... ten kto najszybciej rozwiąże zagadkę i przepisze wyraz wygrywa zagadkę.

Do wygrania:

- Punkty reputacji na Zarabiam.Com (rzadko)
- Nagroda pieniężna w postaci PayPal
- [NEW] Write a zagadka question - czyli napisz pytanie jakie będzie następne na zagadce.

Jak ktoś wygra to ja nie wiem co on wygra - system na specjalnej stronie wylosuje losową wygraną. (Rep. PayPal or Writa a zagadka question)

Zagadka !


GOOD LUCK !



Zagadka Dominatora ! - Klin - 04-01-2015 04:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.