Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! (/Temat-HIT-Poradniki-by-kamen96-Cashfile-Zaskakujaco-tanio-33390)

Strony: 1 2


[HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - kamen96 - 16-03-2011 15:41

[Obrazek: skrin]

Witam,
Przez ostatnie pół roku szukałem pewnego zysku na zarobek. Powiedzmy sobie szczerze, kto nie chce mieć kasy Jerk2

Pomyślałem, że opisując swoje metody na zarobek przez stronę cashfile czy Sharecash ja na tym nic nie strace, a więcej osób może cieszyć się prawdziwą kaską Smile

Postanowiłem spisać swoje metody. Podzieliłem je na dwie części:
- Poradnik by kamen96 cz.1 wer. normal
- Poradnik by kamen96 cz.1 wer. dodatkowa
- Poradnik by kamen96 cz.2 pt."14 stron czystego zysku"


Jako, że wiem, że zaczynając zabawę z pieniążkami na internecie nie mamy dużo $ do zainwestowania w poradnik postanowiłem zmniejszyć cenę. Pewnie wielu z Was spaliło się kilka razy na poradnikach, kupując je, a nic się z nich nie dowiedzieliście. U mnie macie wszystko o czym wiem i co sam wymyśliłem. Gwarantuję, że nie znasz przynajmniej jednego z tych sposobów jeżeli nie czytałeś mojego poradnika.


Część 1 zawiera podstawowe informacje. Część 2 ma 14 stron i zawiera 3 metody, których nie spotkałem w innych poradnikach - wymyśliłem je sam.

Ile zarobisz?
Jeżeli zrobisz wszystko tak jak opisałem i włożysz w to trochę pracy to możesz zarobić powyżej 300$ miesięcznie - około 1000zł.
Dziennie - 10$-40$ a nawet więcej.

Screen:
[Obrazek: skrin]


Sprzedaje multi pakiet - czyli 2 poradniki w cenie 8zł.

Jak na taką wartość jaką z sobą niesie to na prawdę mało.



Podsumowując mam nadzieję, że ktoś przeczyta cały tekst Smile oraz zapraszam do zakupu.



Cena za 2 części: 8zł - Można się targować Smile

Kontakt:
GG - 7043045
PW
Lub tutaj w temacie Smile

Pozdrawiam


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - Czarny767 - 16-03-2011 15:43

Dam 1 zł . Wchodzisz w to ?


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - Miu - 16-03-2011 15:55

Mogę zrecenzować.Mam doświadczenie w uploadzie na cf/sc.


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - Yanke$ - 16-03-2011 16:03

Ile sztuk sprzedajesz? chcialbym jako kupujacy zeby byl limit powiedzmy 10 sztuk i temat znika. co ty na to?


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - Lontek - 16-03-2011 16:04

Daj komuś do recenzji a się zastanowię Wink


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - kamen96 - 16-03-2011 16:17

Yankes - Limit ustalam na 20 sztuk.

Recenzja będzie.

Po przemyśleniu dokładam wersje dodatkowa poradnika nr.1 - to wszystko dla Ciebie! Za 8zł!

Spiesz się!


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - haggard - 16-03-2011 16:31

Jesli trzeba to napiszę recenzje Smile


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - kamen96 - 16-03-2011 16:57

Poradnik oddalem Interowi do recenzji.

Czekam na osoby chętne - zniżki czekają Smile


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - InTeR - 16-03-2011 17:31

Recenzja poradnika


Na początek zacznę może tak, poradnik 1 jest zupełnie dla początkujących. Nic nowego się nie dowiedziałem, ale widzę, że 2 są w cenie więc nie ma problemu.
Drugi poradnik jest moim zdaniem dobry, dowiedziałem się nowej rzeczy co do metody YT której osobiście nie sprawdziłem i nie wiem czy naprawdę działa. Wspomnę, że posiadam poradniki tymcia, bombaja i jeszcze tam kogoś Big Grin
Jest też metoda do której trzeba poświęcić trochę czasu i jest stosunkowo mały efekt jak na ten czas. Jest też pewna "wygodna" metoda inaczej: inwestujesz i masz. Co do jej skuteczności też za bardzo nie jestem przekonany czy się zwróci, ponieważ nie znam aktualnych "średnich" za pobranie. Jeśli jest to ok. 0.8-1$ to jest dobra metoda.
Jest też (tak powtórzę się) nowa metoda której nie znałem, ale w dzisiejszej erze "neokidsów" wierzę, że może przynieść zyski i to nawet nie małe.


Ocena 8/10 dlatego, że większość znałem Wink Jeśli nie miałeś, żadnego poradnika to jest on dla Ciebie, chociaż cena niska jak się chcesz dowiedzieć nowej metody to możesz też kupić.

-1 za brak ss dla kompletnie początkujących więc mamy 7/10.


Pozdrawiam! Wink


RE: [HIT] Poradniki by kamen96 Cashfile! Zaskakująco tanio! - kamen96 - 18-03-2011 15:59

Uwaga!

Wyjątkowa promocja!

Dla kolejnych 3 kupców promocja!

3 poradniki za jedyne 6zł!!!

Tylko teraz! Tylko 3 pierwsze osoby!