Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Logowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Logowanie (/Temat-Logowanie-3338)

Strony: 1 2


Logowanie - Paviano - 16-03-2010 08:32

Witam

Wy też tak macie, że nie możecie się zalogować na Qday? Wpisuję email i hasło i wciskam enter czy klikam w zielony znaczek i nic się nie dzieje.


RE: Logowanie - Karpik - 16-03-2010 08:53

Tak, też nie mogę się zalogować...


RE: Logowanie - GetxRight - 16-03-2010 08:53

mnie o 7 w ogóle z qday nie łączyło..
a teraz też nie moge się zalogować :/
pewnie coś z serw.


RE: Logowanie - Athemis - 16-03-2010 09:39

Włam, scam i tak dalej, haha Big Grin

Też się zalogować nie mogę.


RE: Logowanie - robos85 - 16-03-2010 09:43

Problemy po stronie serwerowni


RE: Logowanie - Admin - 16-03-2010 10:29

póki co mi też nie działa oby szybko usterka znikneła Smile


RE: Logowanie - Killer - 16-03-2010 10:33

już myślałem że fejk ale chyba faktycznie serwy padły.


RE: Logowanie - szulakaluble - 16-03-2010 14:10

Szanowni użytkownicy!

Mieliśmy dużą awarię spowodowaną uszkodzeniem dysku przez co utraciliśmy bazę danych, znajdującą się na http://www.linuxpl.com.
Kopie były robione za rzadko, co w dzisiejszych czasach jest niedorzeczne. Dostawca hostingu nie poczuwa się do odpowiedzialności, choć należało to do jego obowiązków.

Zostaliśmy całkowicie tym zaskoczeni dziś rano i nie mieliśmy na to wpływu. Nie wykluczamy też sabotażu.
Ostatni backup, jaki udało się odzyskać, pochodzi z 5.03.2010 (zaostrzyliśmy już procedury związane z kopiami zapasowymi).
Nasza irytacja sięga zenitu, ale cóż... trzeba iść do przodu.

Wszyscy użytkownicy, którzy założyli konta w dniu 5 marca i później muszą wykonać próbę logowania. Jeżeli będzie ona nieudana muszą założyć konta na nowo. Bardzo za to przepraszamy.
W związku z tym postanowiliśmy wyzerować bazę EXP, do piątku zadania EXP będą udostępnione dla wszystkich bez limitu dziennego. Natomiast od dzisiaj do piątku questy dzienne, które pojawiły się od początku istnienia serwisu będą warte 4Q.

Utracie uległy między innymi wszystkie reflinki, jak również baza zaproszonych przyjaciół z czasu po 5.03, co zdajemy sobie sprawę, jest trochę uciążliwe.

Przepraszamy wszystkich najmocniej, zapraszamy dalej do zabawy i oby takie sytuacje już nigdy się nie powtórzyły.

Z poważaniem
Ekipa Qday.pl


To jakas parodia zeby tak powazny serwis nie robił kopi bezpieczenstwa co 24 godziny... zakładałem konto jeszcze w lutym a zalogowac sie nie moge a z informacji wynika ze moje konto i wszystkie punkty exp przepadły.... no zal mi tej strony


RE: Logowanie - Zythus - 16-03-2010 15:43

No i lipa
ale mam teraz
93 q
16 expa
wiec nie jest zle


RE: Logowanie - iktorn - 16-03-2010 16:13

A ja dzięki temu ich bugowi mam więcej punktów niż miałem wcześniej Big Grin