Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny (/Temat-Zagadka-bartekr4u-tk-Temat-ogolny-33374)

Strony: 1 2 3 4


Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - BartuS - 16-03-2011 11:00

Na prośbę Haggarda robię ten temat.

Strona Zagadka-Bartekr4u.tk jest podzielona na 2 strefy:

-Prize Redemption
-Zagadka


Prize Redemption
[Obrazek: comingsoon.png]



W Prize Redemption mamy zwyczajny restock. Jak na lockerz. Aby zamówić nagrodę, przed restockiem musimy założyć konto KLIK i dopiero wtedy możemy przystąpić do restocku. Rejestracja jest darmowa.
Zagadka
[Obrazek: logo.png]


Zagadka to nic innego jak proste pytanie lub słowo do przetłumaczenia na obcy język. Za poprawną odpowiedź otrzymasz kod. Kod musisz przepisać na ShoutBoxie forum. Pamiętaj, że wielkość liter przy przepisywaniu kodu ma znaczenie ! Gdy kod będzie poprawny i będziesz pierwszym użytkownikiem, który go przepisał - dostaniesz nagrodę. (Tak jak słowo klucz na forum. ) Nagroda zazwyczaj jest mała. Przelew PayPal 10-50 gr. lub kod zapunktowani, a dziś do wygrania był kod na 1,000 PTZ ! (Gratulacje dla ketraba, który wygrał ten kod Wink)


Wygrałeś coś ? Nie bój się i napisz o tym niżej ! Opisz całą operacje. Napisz, czy warto się w to bawić Wink

Za każdą opinię (pozytywną czy negatywną) PLUS



@@ UPDATE //
@@ Zagadka niedługo nabierze nowego wyglądu tak jak Prize Redempton ! Stay Tuned.


@@ UPDATE //
@@ Automatyczna rejestracja ! Jednakże zaszła zmiana. Zamiast nicku używać należy E-maila podczas logowania. TYLKO. Podczas wypełniania formularza zamówienia nie ma żadnych zmian Wink

@@ UPDATE //
@@ Forum ! http://forum.zagadka-bartekr4u.tk


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - ketrab - 16-03-2011 11:08

Wszystko fajnie. Bardzo szybko nagroda dostarczona po zakończeniu konkursu, fajna szata graficzna. Ogólnie spoko, fajna metoda rozrywki na SBBig Grin


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - BartuS - 16-03-2011 13:36

Prize redemption:

Stworzyłem nowy, nowy skrypt. Aby wziąć udział, musisz założyć konto. Dodatkowo nowy wygląd Smile


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - haggard - 16-03-2011 20:00

Może wygląda ładnie, ale słabo ogarnięte. Przysiądź do jakiegoś source rejestracji czy czegoś innego wykorzystującego php/mysql, podpatrz i ogarnij rejestrowanie konta oraz działanie zagadek i Prize Redempszynów.

Aktualne są straaaaasznie niewygodne, pamiętaj jeśli masz jakiś pomysł(pewnie już masz) to popracuj, pogoogluj, zwiększ masę, poczytaj FAQ i wykonaj ten plan Smile


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - BartuS - 16-03-2011 22:55

Jestem już baaardzo blisko zautomatyzowania rejestracji

Tymczasem zapraszam: http://zagadka-bartekr4u.tk/redemption/sonda.php
Do oddania głosu Wink


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - BartuS - 27-03-2011 12:46

Prize Redemption odbył się 25 marca ! Wyniki: http://zagadka-bartekr4u.tk/redemption/wygrane.php

Mam nadzieje, że spodobał się Prize Redemption w ten sposób ! Oceńcie ! Za każda ocene będzie + Smile

Wygrałeś ? Pochwal się screenem Smile


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - adrick1197 - 27-03-2011 12:47

ja nie moglem sie zalogowac nei wiem czemu Smile ale wyglądalo na fajne Smile Pozdro


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - BartuS - 27-03-2011 12:50

(27-03-2011 12:47)adrick1197 napisał(a):  ja nie moglem sie zalogowac nei wiem czemu Smile ale wyglądalo na fajne Smile Pozdro

Logujesz się E-Mailem i hasłem podanym podczas rejestracji Smile Byc może logowałeś się nickiem, albo wkradły ci się literówki w haśle/mailu


Edit// Jeżeli chcesz zobaczyc, jakie masz dane pisz do mnie na PW, to powiem mail, nick i hasło Smile


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - Ziomq17 - 27-03-2011 12:54

Ja wbiłem.Niestety nic nie zgarnąłem ale zabawa była przednia.Polecam restocki BartuSia.Mam nadzieję że następnym razem coś zgarnę ;]


RE: Zagadka-bartekr4u.tk - Temat ogólny - DDK - 27-03-2011 12:55

Wygrałem Big Grin yea