Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Redeem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Redeem (/Temat-Redeem-33344)

Strony: 1 2


Redeem - kudlatyy955 - 15-03-2011 21:47

Właśnie trwa.
Chwalcie się zdobyczą. (Ja nie mogłem uczestniczyć)


RE: Reedem - Sławek26 - 15-03-2011 21:48

a ja mam dostep do kazdego i juz 3 i kaszana :/ zas sie nie moge zalogowac...na ostatnim powtarzali...lipa Sad


RE: Redeem - rafti - 15-03-2011 21:55

LIPA okrutna na 4 kontach na ktore dostalem maila brak dostepu...


RE: Redeem - omisiu - 15-03-2011 21:56

Nie dostałem maila i nie miałem dostępu a powinienem mieć...


RE: Redeem - Dominator - 15-03-2011 21:57

Sorry, you're not this redemption.


RE: Redeem - simoon - 15-03-2011 22:00

Jeden wielki nie wypał Smile Nikt nie miał do tego restocku dostępu więc zaraz jego wyłączyli. Możemy się spodziewać powtórki dziś albo jutro Smile


RE: Redeem - rafti - 15-03-2011 22:08

Skasowali newsa z hallwaya o restocku czyli czekamy na powtorke Smile


RE: Redeem - omisiu - 15-03-2011 22:08

Byłem taki uczciwy i czekałem na restock, do którego miałem niby dostęp. Poprzednie dwa nawet nie próbowałem ale co nic tylko się rozwalić za uczciwość...


RE: Redeem - Sławek26 - 15-03-2011 22:39

chyba jednak był restock..Fuck.........przed chwila na hallwayu sie ukazało

"This was a fast one, with lots of LEGITIMATE members redeeming great prizes. We're aware that some eligible members couldn't get in when they hit PTZ Place, but fear not! We will make sure you're in the next phase. Lots of new, cool prizes in the next phases."

tak w skrócie..ze to był szybki restock i wielu członków zamowiło wspaniałe nagrody...i maja swiadomosć ze niektórym uprawnionym członkom nie udało sie nic zdobyc gdy wybiło PTZ place, i ze mamy sie nie bac i ze sa pewni ze jestesmy w nastepnej fazie i ze jest duzo nowych fajnych nagród w kolejnych fazach.

w sumie pierdo...enie Smile


RE: Redeem - KrisBarca_92 - 15-03-2011 23:38

http://img851.imageshack.us/i/asdkh.jpg/ dz