Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zero poszanowania ze strony Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zero poszanowania ze strony Lockerz (/Temat-Zero-poszanowania-ze-strony-Lockerz-33336)



Zero poszanowania ze strony Lockerz - gary126 - 15-03-2011 20:30

Tak jak w temacie mam duże pretensje do strony lockerz, która wyrządziła mi szkodę banując moje 2 konta (Nawet nie dostając rekompensaty i wiadomości na skrzynkę e-mail.) Co do zbanowania to szanse były 5 %. Nawet nie używałem LRC [pełnej wersji], skryptu matematycznego czy JS, więc przeczytajcie to i przemyślcie czy uczciwych lockerzomaniaków moze spotkać taki sam los jak mnie.
Z pozdrowieniami Gary 126
Napisałem do kathy na Support, Twitter i Fb czekam na odpowiedź !!


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - pitfromhell - 15-03-2011 20:31

W więzieniach siedzą tylko niewinni Smile


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - Xanthi - 15-03-2011 20:32

Peszek... Ja oszukuję ile się da z mojej strony i jakoś banów nie mam na żadnych kontach Wink


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - HoodS - 15-03-2011 21:53

za darmo cię nie zbanowali, musiałeś coś przeskrobać


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - magic - 15-03-2011 22:37

gary niestety w zeszłym roku miałam tą samą sytuację. Zbanowali mi konto tylko za to, że zbyt często odświeżałam myszką (dodam, że nie używam lrc ani innych programów)
U nich to idzie automatycznie jak automat raz wykryje to musisz czekać długi czas na odbanowanie.
Walka z nimi nic nie da.
I tak właśnie się zastanawiam jak to osoby korzystające z programików do zamawiania jeszcze bana nie otrzymali a tu tylko niewinne odświeżanie i ban.


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - Nayare - 17-03-2011 17:49

magic, wtedy co Ty dostalas to kilkudniowy, badz kilkutygodniowy ban na ip na ptzplace, a nie zbanowane cale konto, jak to jest w przypadku garego.


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - cinexik - 18-03-2011 19:38

To loteria, raz cię zbanują raz nie Smile
Nie ma reguły, kiedy Odyss szczeknie leci potwierdzenie, ale chyba ostatnio stracił głos Big Grin


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - zdybcio - 23-03-2011 19:39

Ja mam gary taką sytuację, że pewnego dnia nie mogłem sie zalogować. Myślałem, że to błąd na stronie, ale na drugi, trzeci i czwarty dzień to samo. Napisałem do Lockerz i okazało się że moje konto zostało zhakowane;/ Powiedzieli mi że postarają się je odblokować ale na razie mam brak dostępu. Więc może tobie też nie zbanowali tylko ktoś Ci ukradł konto. Powiem tylko, że jeżeli tak jest jak w mom przypadku to żeby to naprawili trzeba liczyć koło 4,5 miesięcy. JA już czekam 4 miesiąc i Draken już kończy odblokowywanie konta, tak przynajmniej twierdzi


RE: Zero poszanowania ze strony Lockerz - maryjan - 23-03-2011 20:54

(15-03-2011 20:30)gary126 napisał(a):  Tak jak w temacie mam duże pretensje do strony lockerz, która wyrządziła mi szkodę banując moje 2 konta (Nawet nie dostając rekompensaty i wiadomości na skrzynkę e-mail.) Co do zbanowania to szanse były 5 %. Nawet nie używałem LRC [pełnej wersji], skryptu matematycznego czy JS, więc przeczytajcie to i przemyślcie czy uczciwych lockerzomaniaków moze spotkać taki sam los jak mnie.
Z pozdrowieniami Gary 126
Napisałem do kathy na Support, Twitter i Fb czekam na odpowiedź !!

Haha, wystarczy, że już masz 2 konta na Lockerz, i to nie czyni Ciebie uczciwym. Uczciwy członek Lockerz, to taki, który ma tylko jedno konto i wszystko, dosłownie wszystko robi wg regulaminu.