Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal Photo Contest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PayPal Photo Contest (/Temat-PayPal-Photo-Contest-33335)



PayPal Photo Contest - krysia9545 - 15-03-2011 20:26

[Obrazek: reg9vh969c0naob7zpbs.jpg]

Lockerz właśnie ogłosiło nowy konkurs.
Mowa o PayPal Photo Contest!


Cytat:Show us what you would bring to a desert island and if we nominate you for the Dailies you win a PayPal gift card! All you have to do is upload a photo and include #lockerzisland in the caption.

Pokaż nam, co wziąłbyś na bezludną wyspę i jeżeli nominujemy Cię do Dailies to wygrasz kartę podarunkową PayPal. Wszystko co musisz zrobić, to wrzucić zdjęcie zawierające #lockerzisland w podpisie.

W sumie zadanie dość prosteLol
Lockerz po raz klejny liczy na kreatywność i pomysłowość swoich użytkowników, którzy z pewnością nie zawiodąSmile

POWODZENIA!!!:idea:



RE: PayPal Photo Contest - haggard - 15-03-2011 20:28

Muszą to być fotki własne czy jakieś z neta może?


RE: PayPal Photo Contest - krysia9545 - 15-03-2011 20:41

Z tego co widać, nie ma co do tego wymogów, lecz sądzę, że bardziej cenione przez Lockerz będą zdjęcia użytkownika wraz z tym przedmiotem, ale to tylko moja opniaWink


RE: PayPal Photo Contest - Torresinio - 15-03-2011 21:13

http://img263.imageshack.us/i/dscn1485r.jpg/ Oto Moja pracaBig Grin skromnaBig Grin hahahBig Grin


RE: PayPal Photo Contest - Burned - 15-03-2011 22:46

Ja wrzuciłem zdjęcie łódki, bo co innegoLol