Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! (/Temat-Zamkniety-pomocy-konto-z-list-3332)



[Zamknięty]pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - losio155 - 15-03-2010 22:38

Witam wszystkich chciałbym osiagnać konto z list i prosić was tym samym o wielka pomoc czy mogli byscie podac mi swojego e-maila na ktory mogł bym wysłac zaproszenie?????????,Bardzo mi na tym zależy prosze zlitujcie sie nad biedakiem potrzbuje 20 znajomychSmile


RE: pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - rj7rad - 15-03-2010 22:42

Na tym forum już chyba każdy ma konto na Lockerz Tongue
Wejdź na czat, najlepiej nie polski i bajeruj ludzi Tongue
Wejdź w poradniki i poczytaj jak najlepiej nabyc znajomych Wink
Wątpię żebyś takim sposobem uzbierał Z-lista Tongue


RE: pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - MAIKEL1946 - 15-03-2010 22:49

Nikt nie będzie ryzykował banem żeby Tobie pomóc jest wiele innych sposobów posłuchaj kolegi wyżej pozdrawiam Wink


RE: pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - hd2d - 15-03-2010 23:38

Dlaczego niby ma dostać bana? MAIKEL powiedzmy że twój brat chce się bawić w lockerza, nie wyślesz mu zaproszenie więc ja to zrobie. Dostaniesz bana? Wątpie, więc nie pisz bzdur

@temat
Ja się chętnie wymienie, pisz gg; 10520903


[Zamknięty]pomocy konto z-list !!!!!!!!!!!!!!!!! - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.