Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty][Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L (/Temat-Zamkniety-Mega-paka-Nintendo-DSi-Razer-Arctosa-Sennheiser-201HD-Zalman-Mic-2x-Odyss-T-S-L-33312)



[Zamknięty][Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Nayare - 15-03-2011 13:25

Wczoraj dotarla do mnie paczka z PE, do ktorej spakowalem konsole Nintendo DSi wygrana na jednym z restockow eventu VGR [Video Games Redemptions], klawiature Razer Arctosa (taka sama jak razer lycosa, arctosa o tyle rozni sie, iz nie swieci i jest tanszaBig Grin), Sluchawki Sennheiser 201 HD oraz Mikrofon firmy Zalman. Te trzy ostatnie rzeczy kupilem za bon $75 iCard w Amazon.com. Akurat zmiescilem sie w $74 + darmowa wysylkaSmile
W polsce wartosc tych przedmiotow wynosi okolo 750-800zł, a firmie PE zaplacilem ~$40.

Konsole Nintendo DSi sprzedaje. Jezeli ktos jest zainteresowany zapraszam na pm.

Jakis czas temu doszly do mnie rowniez 2 koszulki Odyssa Large. Pasuja jak ulał Big Grin

W PE zostaly jeszcze tylko 4 gry [VGR], ktore wysle wraz z jakims wygranym przedmiotem na lockerzSmile

Zapraszam rowniez do linku w sygnaturze[http://wklej.to/57Xfr], ktorego dodalem poniewaz nie starcza mi miejsca na wypisanie wszystkich nagrodSmile


[Obrazek: zdjcie0284.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0285.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0286q.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0287g.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0288f.th.jpg]


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Dominator - 15-03-2011 13:35

Wooow... mega paka Nayare !


Gratz ;P


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Adam_Black - 15-03-2011 13:49

Niezła paczka Smile
Moim zdanie ta klawiatura nie jest zbyt fajna (mam ją) lepiej dołożyć trochę i kupić jakąś z podświetlanymi klawiszami.


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Nayare - 15-03-2011 13:55

Adam Black, chcialem kupic Lycose, ale nie starczylo mi kasy z bonu. Zreszta Arctosa dla mnie jest zajebista, a podswietlenie to tylko dodatek, ktory nie jest mi potrzebny Big Grin


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - firzen96 - 15-03-2011 13:59

Gratuluje! Zazdroszczę Big Grin


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Vesperus - 15-03-2011 15:38

szkoda że nie DS XL ale gratuluję


RE: [Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - mateja11 - 15-03-2011 16:08

Ale urwałTongue
No gz wielkieBig Grin


[Zamknięty][Zamknięty][Mega paka] Nintendo DSi, Razer Arctosa, Sennheiser 201HD, Zalman Mic, 2x Odyss T-S L - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.