Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziś 3 Restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dziś 3 Restock! (/Temat-Dzis-3-Restock-33301)

Strony: 1 2 3


Dziś 3 Restock! - ketrab - 15-03-2011 09:45

[Obrazek: 5xredemption.jpg]

1 - mało, 2 - mało, 3 - TAAK! Za nami już pierwsze dwa restocki, które nie do końca przebiegły po naszej myśli. Dziś jednak przed nami kolejne odkupienie, które wg zapowiedzi Lockerz, odbyć się ma pomiędzy 21:00, a 01:00 naszego czasu. Tak więc załoga Odyss'a nie skazuje nas dziś na długie czekanie, ale z pewnością trzeba się liczyć z bardzo szybkim zniknięciem nagród. Przypominam, że dostęp do dzisiejszego uzupełnienia mają osoby, które z Lockerz są przynajmniej od 31 lipca 2010 roku. W przeciwnym razie podczas próby zalogowania się do PTZPLACE ujrzycie magiczne "Sorry, you are not in this redemption"/trol

REGULAMIN WYKUPU DNIA 15.03.2010


1. Dostęp mają uczestnicy, którzy zarejestrowali się przed 1.08.2010 roku.
2. Jeżeli zamówiłeś wcześniej coś(pierwszy lub drugi restock z serii 5X), nie możesz zamówić już żadnej nagrody na TO KONTO!
3. Używanie autofillów, programów i innych czitów jest zabronione i karane anulacją/banem.Jerk2
4. Rozdanie będzie dostępny tylko i wyłącznie w tradycyjnej, pecetowej wersji. Mobilny restock, będący w fazie testów, nie będzie poprawnie funkcjonował.
5. RESTOCK ODBĘDZIE SIĘ MIĘDZY 21:00 A 1:00


LOCKERZ REDEMPTION LIVE!

* Wtorek, 15 marca, godz. 22:30 - Powtórki jednak nie będzie. Tak więc to tyle, jeżeli chodzi o dzień dzisiejszy. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za dzisiejszy, wspólnie spędzony czas!

* Wtorek, 15 marca, godz. 21:50 - FAIL, a jakżeby inaczej;-) .

* Wtorek, 15 marca, godz 21:00 - LRC ON! Rozpoczęło się oficjalnie odliczanie! Restock w przeciągu najbliższych czterech godzin, bądźcie czujni! PTZPLACE

* Wtorek, 15 marca, godz 18:50 - Do odliczania czterech, końcowych godzin do restocku pozostało jeszcze niewiele ponad dwie godziny. Sprawdziliście katalog, wiecie na co polujecie? PS Javascript ostatnio nie zadziałałUndecided

* Wtorek, 15 marca, godz 16:33 - Jeszcze nie skończyła się seria 5X REDEMPTION, a Kathy Savitt zapowiedziała już kolejne uzupełnienie. Będzie to dość nietypowe, bo z podziałem na poszczególne państwa. Czyżby powtórka sprzed paru miesięcy i dwa restocki - jeden dla USA i Kanady, a drugi dla reszty świata, czy może jeszcze inne państwa będą miały restock tylko dla siebie?

* Wtorek, 15 marca, godz. 13:23 - Pamiętacie, co o tej porze działo się dokładnie rok temu? Mówi wam coś pojedynek USA vs INTERNATIONAL? Wtedy właśnie trwał kolejny dzień ptz-owych zmagań, w których to ostatecznie zwyciężyła ekipa reszty świata. Nie mamy nic przeciwko, by dzisiaj to również International Team, a w tym głównie Polska, odniósł zwycięstwo nad amerykańskimi hunterami.

* Wtorek, 15 marca, godz. 12:09 - I pojawia się pierwsze zaproszenia na dzisiejszy restock. Czatujcie na swojej poczcie i czekajcie na takie maile - LINK

* Wtorek, 15 marca, godz. 11:13 - Lockerz jeszcze śpi, a nasz wielki przyjaciel, EnEsCe, nie próżnuje i wydał kolejną aktualizację LRC. Co ciekawe, pojawił się nowy delay i od tej pory czas logowania został wydłużony do 5sec! Ponadto znajdziemy także zaaktualizowany katalog nagród oraz kilka innych dodatków "niewidocznych dla oka" Smile

* Wtorek, 15 marca, godz. 7:00 - Siódma wybiła, a na naszych mailach ciągle cisza. Póki co brak jakichkolwiek maili na temat dostępu do restocku. Podczas ostatniego wykupu miało to miejsce mniej więcej o godzinie 5:22. Czekamy dalej ;-)

* Wtorek, 15 marca, godz. 4:00 - NO evidence of ineligible redemptions. we've heard reports of a few ineligible log-ins but we've fixed the hole. - Kathy zapewnia nas na swoim Twitterze, że pomimo iż słyszeli o kilku błędach z logowaniem się na restock, Lockerz ma naprawione wejście do ptzplace.

* Wtorek, 15 marca, godz. 3:30 - Lockerz oficjalnie zawiadomiło nas o dzisiejszym restocku. Pojawiła się informacja na Hallway'u, mówiąca o tym, że dzisiejsze odkupienie odbędzie się dla osób, które zarejestrowały się przed 1 sierpnia 2010 i będzie miało ono miejsce w godzinach 21:00 - 01:00 naszego czasu.
POWODZENIA!



RE: Dziś 3 Restock! - Leopard - 15-03-2011 12:01

Dodam także od siebie, że restock nie będzie dostępny na Lockerz Mobile (m.lockerz.com), więc nie będzie można zamawiać z telefonu Smile.


RE: Dziś 3 Restock! - tomko111 - 15-03-2011 13:22

No, takie godziny mi jak najbardziej odpowiadają, przynajmniej wcześniej. Ostatni restock to porażka, ciekawe czy dzisiaj będzie też fail.


RE: Dziś 3 Restock! - daniellysy - 15-03-2011 13:32

Zamawiałem na restocku w niedzielę o 3.30 i było wszystko dostępne, tak mi się ręce trzęsły to i przez to zamówiłem tylko kocyk Big Grin Dzisiaj wchodzę na kolejne konto i myślę zgarnąć coś z ciuszków lub dodatków Big Grin


RE: Dziś 3 Restock! - Dominator - 15-03-2011 13:32

Godziny są OK, + za News !

Dostaliście maile ?


RE: Dziś 3 Restock! - ketrab - 15-03-2011 13:36

Jeszcze nie, ale co niektórzy podostawali - palucheks, Leopard.
Natomiast jeżeli dostałeś wcześniej zaproszenie na drugi restock, to zaproszenie na trzeci nie jest chyba konieczne ;-)


RE: Dziś 3 Restock! - Dominator - 15-03-2011 13:38

Nie dostałem na pierwszy/drugi ;D Czekam do 21:00 na maila.


RE: Dziś 3 Restock! - tomsonFCB - 15-03-2011 13:42

Mam nadzieję, że nie będzie problemów z zalogowaniem itp. i oby LRC zadziałał Smile


RE: Dziś 3 Restock! - Dominator - 15-03-2011 13:43

(15-03-2011 13:42)tomsonFCB napisał(a):  Mam nadzieję, że nie będzie problemów z zalogowaniem itp. i oby LRC zadziałał Smile

Zawsze trzeba mieć w pogotowiu ER/JAVA Lol


RE: Dziś 3 Restock! - tomsonFCB - 15-03-2011 13:48

Jave to mam zawsze Smile Er nie używam